luckyesref kullanıcısının son içeriği

1. luckyesref

MIUI13 MIUITR 22.10.26

a11 uygulama açma hızı hantallığı dışında takılma var mı?
  2. luckyesref

MIUI13 MIUITR 22.10.26

Sanki öyle oldu gibi :) sevinelim mi bekleyelim mi bilemedim.
  3. luckyesref

Mod MI 5 & MI 6 Andoid11 NFC Mod

Bizce de moddan kaynaklı bir sıkıntı var. HCE ödemeler için gerekli. Yoksa mod NFC yi aktif ediyor zaten.
  4. luckyesref

Mod MI 5 & MI 6 Andoid11 NFC Mod

bende de ödeme yapmayınca 12.5 e geri dönmüştüm. HCE olması önemli sanırım. bende bir iki mod bakayım.
  5. luckyesref

MIUI13 MIUITR 22.7.13

şu anki twrp sürümünüz kaç. en yeni olanı 3.6.2_9 Download twrp-3.6.2_9-0-lavender.img adresinden twrp indir onu yükleyip dene. Romu kurduktan sonra şifre istiyor dediniz ya istenen şifre wifi ye bağlanıp telefonu aktive et mi yoksa twrp mi?
  6. luckyesref

MIUI13 MIUITR 22.7.13

hiçbir şekilde twrpye giremiyorsanız download moda alıp (ses kısma + güç tuşu) orjinal yazılıma dönün. hiçbir ekran şifresi koymadan twrp yükleyin sonra full wipe (data wipe --> yes ) yaptıktan sonra twrpyi yeniden başlatıp rom yükleyin Not: biraz alel acele yazdım bu işlerden anlıyorsunuzdur...
  7. luckyesref

Rom MIUI13 22.8.17

miuitr sandım atladım hemen :ROFLMAO:
  8. luckyesref

MIUI13 MIUITR 22.7.13

Type c portunu temizlemeyi dene hem otg girişini hem telefonu. birde çok tam geçirdiğinde çalışmıyorsa hafif geri çekip bekle ve öyle deneyin. birde twrp açıp orada deneyin otg yi
  9. luckyesref

Güncelleme MIUITR 22.7.13 Güncelleme Özeti

Rom 18/07/2022 tarihinde çıktı. Download için https://forum.miuitr.info/konu/miuitr-22-7-13.1875/# adresine gitmelisin. Hangi telefonu kullanıyorsunuz.
  10. luckyesref

Evet bende de bu şekilde oluyor. ama en azından hızı iyi diyorum. 5 dk buzdolabında bekletiyorum sorun çözülüyor. Bende başka bir sorun daha ortaya çıktı sizde de var mı acaba? Orjinal şarj kablom yıprandı baseus aldım yavaş şarj etti. Xiaomi orjinal örgülü aldım yavaş şarj etti. ama xiaomi...
  11. luckyesref

hakan hocam kolay gelsin. Ağustos ayına dair bir güncelleme olacak mı mi 6 için? Edit: Başka konu altında yeni eve taşındığınızı gördüm. Yoğun olduğunuz için yeni sürüm şu anda gelmeyecek diye yazmışsınız yeni gördüm. Allah kolaylık versin.
  12. luckyesref

MIUI13 MIUITR 22.7.13

@kucukkobra,aynı sorun bende de var miuitr 12.5 kullanıyorum kabloyu çıkarıp takınca düzeliyor ve şarj oluyor ben kablodan sanmıştım orjinal yeni kablo sipariş ettim. bakalım onda da bu sorun olacak mı?