kucukkobra kullanıcısının son içeriği

1. K

Sohbet Mi 6 Custom ROM'da hızlı şarj etkin olmuyor

Telefonum Xiaomi Mi 6 nusantara v4.7 kurdum adaptörüm Xiaomi'nin kendi 33W'lik adaptörü kablo da Ugreen'in hızlı şarj destekli kablosu. Kendi ROM'unda ve bazı Custom ROM'larda hızlı şarj etkin oluyordu ama nusantara da hızlı şarj etkin olmadı. Bu sorunu nasıl çözebilirim?
  2. K

MIUI13 MIUITR 22.7.13

Önceki sürümü de Mi6 cihazımda kullanmıştım hız ve stabillik bu sürümde de kusursuz derecede güzel fakan bir önceki sürümde de belirtmiştim şarj dolarken hala kesilme yaşıyorum birçok ROM denedim hiçbirinde olmadı sadece MİUİTR de oluyor. şarj kesilince pirize takılıyken yeniden başlattığım...
  3. K

Uygulama Vanced Manager Origin

Normal Vanced Manager dan farkı ne Revanced gelecekti onunla bir alakası var mı bunun?
  4. K

Sohbet Xiaomi Mi 6 Batarya Önerisi

Telefonumu 4 yıldır aktif bir şekilde kullanıyorum yaklaşık 5-6 ay önce deji batarya aldım gayet iyi süreler alıyorum fakat dolumda sıkıntı yaşıyorum baya yavaş doluyor forumdan baktığım kadarıyla Rova, Nohon falan öneriliyor siz bunları kullandınız mı başka marka önerebilir misiniz?
  5. K

Rom Mi6 - CrDroid Android 12.1 V.8.6 Aosp Rom

Kurulum kesinlikle doğru her ROMda şarj sorunu yaşıyorum bende stock ROM a dödüm.
  6. K

@OsmanPaşa Romu kurdum fakat bende sorun yaptı batarya hızlı şarj olmuyor ve uygulamalar kilitleniyor.
  7. K

Merhaba Remix OS, lineage os 18.1-19 MIUITR 22.4.27 kullandım ve hiçbirinden memnun kalmadım hepsinin bir sorunu var bu rom lineage ve remixin karışımı gibi duruyor sence kullanmaya değer mi performansı nasıldır?
  8. K

MIUI13 MIUITR 22.4.27

denedim işe yarmıyor şarj almaya devam ediyor fakat şarj yüzdesinde hiç oynamak olmuyor bende anlamadım :/
  9. K

MIUI13 MIUITR 22.4.27

Mi6 cihazima yükledim hız konusunda muazzam fakat şarj konusunda sorunum var fişe taktığımda 1-2 dk sonra kesiyor bu bazen olmuyor bunu nasıl çözebilirim?