kemalcik kullanıcısının son içeriği

1. kemalcik

Video Mi Flash'la Rom Atılırken Alınan Timeout hatası çözüm..

başka bir usb irişi deneyin ben boyle cozdum
  2. kemalcik

Uygulama MiuiTR Mi10t Pro 480 fps Kamera

GCam 60fps var fkat video biligisine nakınca 45fps cekilmiş gosteriyor , modül vs de yokhocam ne yazıkkı :cry:
  3. kemalcik

Uygulama MiuiTR Mi10t Pro 480 fps Kamera

Mı 8 SE için 1080p 60fps gelse ne iyi olurdu ü
  4. kemalcik

Çözüldü Şarj sorunu

AutoStart ve uygulama pil tasarrufuna bakabilirsiniz
  5. kemalcik

Güncelleme MIUITR 22.7.13 Güncelleme Özeti

mi 8 se sabırsızlıkla bekliyoruz hocam , rom yapımcıları bizi unutullar:(
  6. kemalcik

Çözüldü Yanlışlıkla lock oldu

isterseniz özelden xiaomi teknik servis no atayım , uzak baglantı ile halledeler
  7. kemalcik

MIUI13 MI 8 SE MIUI13 Rom

Magisk uzerinden kurabiliyorsunuz tabiki
  8. kemalcik

Kurulum başarıyla gerçekleştirdim :) China romdur google servsleri yoktur . Ekran goruntuleri ekliycem .
  9. kemalcik

MI 8 SE için miui 13 rom çıktı , romu telegram grubundan buldum ve paylaşmak istedim . MIUI13 For MI 8 SE(Copper hot pot).zip İndir System扩容(教程).zip MI8SE_5GB_System sıkıştırma paketini grup dosyasına indirin Üçüncü taraf bir recovery kullanın, örneğin: Twrp (grup dosyası: Twrp) Daha önce...
  10. kemalcik

MIUI12.5 MIUITR 21.12.15 MI 8 SE Simge Hatası duzeltildi.

MIUITR 21.12.15 romunda launcher kısmında simgeleri default yapınca ortaya çıkan kare şekilli animasyon çözuldü . MIUITR simge pakei EU rom simge paketi ile degiştirilidi :). İndir: ROM_XİAOMİ_MI8SE_MİUİTR_İconsSolved.zip GÜLE GÜLE KULLANIN :).
  11. kemalcik

MIUI13 MI 5 Global 13.0.1.0.RFDMIXM Kararlı

Hocam Mi 8 SE içinde yaparsanız çok seviniriz :) geliştiriciler iyice unuttu bize :confused:
  12. kemalcik

Duyuru Kadir Gecemiz Mübarek Olsun

Hepimizin kandili mübarek olsun :)
  13. kemalcik

Çözüldü MiuiTR romunda simgeler hatası

Romu açıp system.new.dat.br ayıkladım onun içinden degiştirip sıkıştırdım fakat twrp kabul etmiyor öyle . Hafıza boş fakat , system klasorü için ayrı bir boyut mu oluyor pek anlamadım . Hocam sizin için çok zahmetli olurmu siz degiştirip paylaşırsanız :) ?
  14. kemalcik

Çözüldü MiuiTR romunda simgeler hatası

Evet hocam denedim fakat TWRP üzerinden ERROR 1 hatası aldım , MT Manager üzerinden denedim write error: No space left on device hatası alıyorum bir türlü çözemedim :( Bu hataları internette araştırdım ve hiçbir sonuç cıkmadı :cautious: