Kadirsngl kullanıcısının son içeriği

1. K

MIUI11 MIUITR 20.4.19

Sağlık olsun. Şu an denem yapıyorum halen. İnternet bağlantısı kestiğim zaman zil seslerine girebiliyorum temalar da durdurulmuyor. İnternet açıkken hata devam ediyor.
  2. K

MIUI11 MIUITR 20.4.19

Stok temalar uygulamasının verileri temizleyip devre dışı bıraktıktan sonra verdiğiniz linkte ki uygulamayı indirdim ve aynı sorun aynı şekilde devam ediyor.
  3. K

MIUI11 MIUITR 20.4.19

Hayır, dediğim gibi herhangi bir etkileşimde bulunmuyorum
  4. K

MIUI11 MIUITR 20.4.19

Hakan hocam temiz kurulum yaptım. Sizin MIUITR TWRP modu ile, yeniden ROM dosyasını indirerek denedim. Cihaz açılır açılmaz Temalar uygulamasına girdim ve bir katagoriye tıklar tıklamaz Durduruldu hatası aldım. Daha sonra Stock TWRP son sürüm kurdum ve tekrar sıfırdan sizin ROMU indirip yine...
  5. K

MIUI11 MIUITR 20.4.19

Bir daha böyle bir şey olmaması için neye dikkat etmem gerekiyor ? Ney tetiklemiş olabilir, herhangi bir müdehale etmedim tema yüklemekten başka
  6. K

MIUI11 MIUITR 20.4.19

Hakan hocam bugün 3. günüm ve şu an temalara girdiğimde durduruldu hatası verip kapanıyor uygulama. Aynı şekilde zil sesi seçerken vs de kapanıyor. Sizin stok temanız kurulu şu an. Verileri temizledim, zorla durdurup aktif ettim, yeniden başlattım ama hata devam ediyor. Formatlamak istemiyorum...
  7. K

MIUI11 MIUITR 20.4.19

Hocam en iyisi ben kökten simge değişikliği yapayım. Önerdiğiniz köklü ikondeğiştirme programı nedir ? bilgirim panelinde dahi değişmesini istiyorum
  8. K

MIUI11 MIUITR 20.4.19

Temayı stok hale çevirim simgelerle oynarım o zaman. Dosyalar'a girip Android / Media klasörüne bakınca içi bomboş. Hedefi yazabilir misiniz rica etsem ?
  9. K

MIUI11 MIUITR 20.4.19

Hocam merhaba elinize sağlık güzel bir ROM olmuş. Mi 5'den yazıyorum. WhatsApp Spotify Facebook Twitter gibi uygulamaların simgelerin 10larca tema uygulamama rağmen değiştiremiyorum. Stok haline nasıl çevirebilirim? Ayrıca bildirimler bazen gelip bazen gelmiyor ve WhatsApp kilit ekranındayken...