Impheatus kullanıcısının son içeriği

1. Impheatus

MIUI12.5 MIUITR MI 6 Ana Konu

Bir deneyeyim hocam çok teşekkür ederim
  2. Impheatus

Anlaşılan öyle üstadım. Daha kötü bir telefona daha fazla para vereceğiz yapacak birşey yok:cry:
  3. Impheatus

Yok hocam. Bazen mikrofonu kullanan oyun felan girdiğimde gidiyor. Bazen WhatsApp konuşmasında. "Mikrofonunuzda bir sorun olduğundan görüşme sonlandırıldı. Telefona yeniden başlatıp tekrar deneyin" diyor.
  4. Impheatus

Vallahi üstadım 4 defa tamire gitti ilk seferinde bütün ses sistemi gidiyordu ahize hoparlör mikrofon ne varsa çalışmıyordu tamire verdik sıvı teması oksitlenme dendi. Temizledik sıkıntı yok dediler. 1 ay sonra sadece mikrofon gitmeye başladı. Tekrar verdim baksınlar diye sıkıntı yok dediler...
  5. Impheatus

Üstadım en son mi6 global kararlı rom V11.0.6.0 yükledim temiz kurulum yaparak bi önce ki romu 2 aydır denemediğim rom kalmadı. Serviste ki arkadaş defalarca test ettik bir sıkıntı yok diyor kafayı yiyeceğim.
  6. Impheatus

Öncelikle emeğiniz için çok teşekkür ederim. Romu yükledim. Size bir sorum olacak cihazımın mikrofonu sürekli çalışmaz hale geliyor. Reset atıyorum bir müddet düzeliyor sonra tekrar aynı. Denemediğim rom kalmadı. Servise verdim sorun gözükmüyor yazılımsal dediler. Ne yapmam gerekiyor bilgisi...