imhotep kullanıcısının son içeriği

1. I

Çözüldü Facebook kodmatik sorunu

Kardeşim inan o adresi de aradım bulamadım. Privacy@facebook.com ve disabled@fecebook.com adreslerine mail attım kullanılmıyor diyor. Sen biliyor musun mail adreslerini
  2. I

Onu da denedim hakan kardeşim ama olmuyor. Hatta başka hesaplardan hesabımı arattığımda da görünmüyorum
  3. I

Arkadaşlar redmi 5 plus kullanıyorum. Haliyle eski telefon olduğu için zırt pırt rom deniyorum. Bu aralar fazla denedim ve Facebook beni illegal gördü herhalde ve iki faktörlü doğrulama kodunu göndermiyor. Ne yaptımsa olmadı. Başına böyle bir durum gelen yardım edecek birileri var mı acaba...
  4. I

MIUI13 MIUITR Redmi 5 Plus Ana Konu

Arama yaparken ekran kapanmıyor, sensör çalışmıyor
  5. I

MIUI13 MIUITR Redmi 5 Plus Ana Konu

Hakan kardeşim emeğine sağlık, yine iyi bir iş çıkarmışsın. Kamera sorunu bende de var. Ayrıca karanlık mod uygulamalarda çalışmıyor. Ayarlar kısmında karanlık mod seçeneklerinde bireysel uygulamalar görünmüyor
  6. I

MIUI12.5 MIUITR 21.12.8

Bir de hangi temayı yüklersem yğkleyeyim play store simgesi değişmiyor nedendir acaba
  7. I

MIUI12.5 MIUITR 21.12.8

Benim telefonda pdf leri açmıyor güncellemeden sonra, aynı sorunu yaşayan var mı redmi 5 plus
  8. I

MIUI12.5 MIUITR 21.11.24

Hakan kardeşim senin dediğini yaptım ama değişen bir şey yok. Ora ile alakalı değil herhalde. Acaba ben mi birşey yaptım bilmeden
  9. I

MIUI12.5 MIUITR 21.11.24

Yükleme ekranı böyle oldu, neden acaba
  10. I

MIUI12.5 MIUITR 21.11.24

Kardeşim eline emeğine sağlık, redmi 5 plus için romlarını severek kullanıyor ve takip ediyorum. Hatta yabancı telegram kanallarında bile senin romunu paylaşıyorlar. Ünün yurtdışna çıkmış👏miui 13 android 12 de çıkarırsan ilerleyen zamanlarda tadından yenmez.
  11. I

MIUI12.5 MIUITR 21.10.13

Ellerine sağlık kardeşim, inşallah bu gece deneyeceğim redmi 5 plus
  12. I

MIUI12.5 MIUITR 21.8.11

Güncellemeyi orangefox ile yapabiliyor muyuz? Onda da cache/dalvik temizle seçeneği çıkıyor mu
  13. I

MIUI12.5 MIUITR 21.7.28

Evet kardeşim ondanmış, teşekkürler
  14. I

MIUI12.5 MIUITR 21.7.28

Herkese iyi forumlar. Bu romu redmi 5 plus tlf yükledim. WhatsApp ile ilgili bir sorunum var. Senkronizasyon ve konum erişimi açık olmasına rağmen konum gönderemiyorum ve whatsapp ı her açtığımda kişiler gözükmüyor ben ayarlardan yenile yapınca geliyor. Böyle bir sıkıntı yaşayan oldu mu