Harunalp kullanıcısının son içeriği

1. H

MIUI12.5 MIUITR Mi A2 21.12.15

Ozelden yazamadim hakan hata verdi surekli sen bana yazarmisin
  2. H

Agzin bal yesin. Hic yazmammi ben sana😀
  3. H

Sirada biz varız inşallah. Cihaz sahiplerine hayirli olsun.
  4. H

MIUI12.5 MIUITR Redmi S2 21.12.8

S2 kullanan arkadaslara hayirli olsun. Biz note 3 kullanicilarinada nasip olsun inşallah. Eline saglik hakan.
  5. H

Güncelleme MIUI12.5 Çin Beta 21.1.20 Güncelleme Özeti

İnşallah hakan senden baska mi note 3 e sahip cikan olmadi. Allah razi olsun.
  6. H

Güncelleme MIUI12.5 Çin Beta 21.1.20 Güncelleme Özeti

Bu konular her acildiginda miuitr yeni versiyonu geldi sanıp heyecan yapiyorum nedense😀
  7. H

Çözüldü Deji batarya sonrası kapanma sorunu

Arkadaşlar mi note 3 ile üçüncü yilimizi olmasi sebebiyle artik batarya performansı iyice düştüğünden deji bataryaya geçiş yaptim. Batarya değişiminden sonra telefon şarjda iken nadir de olsa kapanmaya basladi. Telefonu sarja takiyorum bir süre sonra telefona baktigimda kapalı oldugunu...
  8. H

Çözüldü Ekran kilidi şifremi bulamıyorum.

Cok sağol hakan. Şu beğen butonunun yanina bi allah razı olsun butonu eklenmeli bu gibi durumlar için.
  9. H

Çözüldü Ekran kilidi şifremi bulamıyorum.

Mi note 3 telefonumda miuitr son sürümü kullanıyorum. Bu güne kadar yillardir parmak izi ile birlikte hep ayni sifreyi kullanirim bugün ne olduysa sifre ile telefonumu acamiyorum yanlış sifre diyor. Parmak izinde falan sorun yok. Varmi bunun cozumu yada daha once basina gelen kimse. Telefonu...
  10. H

Rom MI 6 CRDroid v7.0 [Beta] [17.11.2020]

Magisk 21 ile mi yuklediniz yoksa 24 de oluyormu.
  11. H

MIUI12 MIUITR 20.11.19

Her guncellemede bu sorun yaşanmıyor mesela ben en son iki guncelleme once bu sorunu yasadim gecen hafta yasamadim bu yuzden her guncellemede ne olur ne olmaz diye yedekleri aliyorum ki kayip yasamayim diye. Bu durum neden olduguyla ilgili teknik bilgimde yok maalesef.
  12. H

MIUI12 MIUITR 20.11.19

Hocam temiz kurulum yaptinizmi acaba. Bu durum benim daha onceki bir guncellemede basima gelmisti temiz kurulum sonrasi duzelmisti.
  13. H

Güncelleme MIUITR 20.11.11-12 Güncelleme Özeti

Teşekkürler. Ses yukseltme ile ilgili benim yapabilecegim bir ayar olursa guncellemeden once tarif edersen sevinirim gürültülü bir ortamda calisiyorum ve yuksek ahize sesi cok isime yariyor.
  14. H

Güncelleme MIUITR 20.11.11-12 Güncelleme Özeti

Oncelikle ellerine saglik hakan. Son guncelleme ile aramalarda karsi tarafin sesi baya az gelmeye basladi ben iki surum oncekini kullaniyordum bundan once birde bazen sms gonderemiyorum sms gonderilemedi hatasi veriyor telefonu restart yapinca gonderiyor. Geri dönüş amacli yazdim. Mi note 3.
  15. H

Güncelleme MIUITR 20.11.5 Güncelleme Özeti

Baska bir surumde bu sorunu yasamistim. Cozum olarak temiz kurulum yaparak telefonu normale döndürmüştüm.