gonuldostu82 kullanıcısının son içeriği

1. gonuldostu82

Duyuru Kadir Gecemiz Mübarek Olsun

Cümlemizden arkadaşlar Allah razı olsun herkesin duaları kabul günahları af olsun
  2. gonuldostu82

MIUI13 MIUITR MI 6 Ana Konu

Ben dün itibariyle mi 12 ye geçtim artık sıkıldım mi 6 dan.Yedek olarak bir kenara koydum tam 7 yıl kullandım 3 sefer bataryası değişti 10 sefer kılıf ve 10 sefer cam filmi değişmiştir, ve hâlâ taş gibi telefon, miuitr rom ile bu zamana kadar rom konusunda çok güzel günler geçirdim bu konuda...
  3. gonuldostu82

Çözüldü Globalde 3. Part tema nasıl yüklenir

Merhaba arkadaşlar global sürüm MIUI 14 de 3. Parti tema yüklemek mümkün mü araca ?
  4. gonuldostu82

MIUI14 MIUI V.14.X.X.X Global Sürümler

Mi 11 t kullanıyorum MIUI 13 yeyim V13.0.9 güncelleme yaptığımda yeni sürüm yok diyor yani telefondan mi güncelleme yapılıyor yoksa PC deni cihazın daha bootloader kilidi bile açılmadı
  5. gonuldostu82

MIUI14 MIUI V.14.X.X.X Global Sürümler

Emeğinize sağlık Hakan hocam peki güncelleme işini nasıl yapıyor
  6. gonuldostu82

Çözüldü Mi 6 MIUI 13.0.2 global port rom Bluetooth üzerinden ses aktarmıyor

bende çok uğraştım ama duzeltemedim bazı arkadaşlar oluyor diyor ama bende de olmadı 🥺🥺
  7. gonuldostu82

MIUI13 MIUITR 22.11.23 [MIUI13 Son]

Allah kolaylık versin hocam yeni eviniz hayırlı olsun bu arada.
  8. gonuldostu82

Uygulama Netflix, Disney, Film&Dizi Uygulaması.

teşekkürler emeğinize sağlık
  9. gonuldostu82

MIUI13 MI 6 Global 13.0.2.0.RFDIDXM Hindistan Kararlı

Aynen dostum bu sorun bende de oldu hiç bir şekilde duzeltemedim bende o konuda muzdarip oldum . Nerede hata yapıyorum anlamadım aynen dediğin gibi benim cihazda zaten ACC dede çalışmıyor ki
  10. gonuldostu82

Duyuru Yeni Yılınız Kutlu Olsun

Mutlu yıllar arkadaşlar hep birlikte güzel günlere
  11. gonuldostu82

Bu romu sorunsuz problemsiz kurdum çok memnun kaldım sonra Bluetooth kulaklık çalışmadı rom değiştirme yapayım dedim PC görmüyor telefonu ama PC USB hasarlı diye uyarı veriyor bende üstte bulunun romu telefon ile indirdim kurdum ama USB hızlı şarj ve USB bellek filan bunları görmüyor böyle...
  12. gonuldostu82

Eyvallah kardeşim çok teşekkür ederim ben Şuanda Android 11 MIUI 13 deyim buradan bu roma twrp den sorunsuz dönüş yapabilir miyim
  13. gonuldostu82

Dostum sana zahmet bana eziyet bu romu tekrar upload edebilir misiniz bende Bluetooth konusunda sorun yaşıyorum sitede link ölmüş
  14. gonuldostu82

Ben bulamadım nereden yaptın bu ayarları
  15. gonuldostu82

Ev Evet çok haklısın ben işyerinde idim indirince dayanamadım yükledim, yedek aldıktan sonra tekrar temiz bir kululum yapacağım dostum o aklımda ;;)