frezby kullanıcısının son içeriği

1. F

Çözüldü mi 6 yakınlık sensoru

evet ben tamır ettım tamır derken proxımıty sensoru degıstırdım tecrubesız bırı degılım elımden gelır oyle seyler daha once cok yapmıslıgım var dun posta 1 kere calıstı dıye yazdıktan sonra aksam bıraz daha ugrastım orangefox twrp uzerınden bır ıkıkez daha persıst ımajını flash ladım ve bırden...
  2. F

arkadaslar bugun sonbırkez pesıt yukleyeyım dedım ve soyle bısı oldu persıt ı yukledıkten sonra 1 kerlıge mahsuz syakınlık sensoru calıstı ve test edıyım dedım test ettım calıstı ve sonra tekrar calısmama ya basladı neden yapar acaba anakartta sensor bolgesın de bı sıgorta falan yanmıs...
  3. F

cpu-z programını yukledım sensor bolumunde sızın gonderdıgınız resımdekı gıbı proximit sensor gostermıyor bende
  4. F

evet denedım ama sonuc alamadım
  5. F

dedıgım gıbı sensoru degıstırdım olmadı 6 aydır cıhaz bu durumda sensor arızalandıgında eu rom yukluydu hadrbe vb sey olmadı vendor ve aops denıycem
  6. F

evet hem global hem çin fastboot romunu hem edl hemde fastboot olarak flash all seceneı ıle yukledım ama malesef olmadı baska bı cozum varmıdır
  7. F

merhaba kolay gelsın arkadaslar benım problemım su mı 6 6/128 bı cıhazım var bırden yakınlık sensoru ve nfc calısmamaya basladı sensor bozuldu dıye netten sensor alıp degıstırdım ama oda calısımadı bıraz arastırdım persist yukle duzelır dedıle onu da yaptım olmadı yardımcı olurmusunuz neden...
  8. F

Rehber MI 6 Ahize Sesini Yükseltme

Merhaba oncelikle boyle faydali bilgiler paylastigin icin cok tesekkur ederim ben haparlor sesini yukseltmek istiyorum mi6 cihazimin nasil yaparim
  9. F

Rom Xiaomi Cihazlarına FlymeOs 8.20.5.19 [Beta]

merhaba bu romu mı6 ya kurdum hos duruyor yanlız rom tr dıl yok ıngılızce secenegı var lakın kutum tamamlandıktan sonra uygulam ve ayarların yarı sı çince bu roma tr dıl eklemenın bır yolu varmı... tesekkurler
  10. F

Rom MIUI12 20.5.29

oncelıkle formunuz hayırlı ugurlu olsun allah utandırmasın