FrBJK kullanıcısının son içeriği

1. FrBJK

MIUI13 MIUITR 22.10.12

Tam olarak neden bahsettiğini bilemedim hocam navigasyonda? Ama 12.5 miuitr çok çok iyi. TWRP ile de full yedeğini aldım kafam rahat. İstediğimi gibi deneme yanılma yapabiliyorum tavsiye ederim.
  2. FrBJK

MIUI13 MIUITR 22.10.12

Ben 4-5 defa TWRP ile aldığımı yedeği döndüm ve hepsinde de sıfır sorun yaşadım. Tavsiye ederim. Al temiz bi yedek dursun kenarda. Sonra istediğini dene. O ana dönmek 10dk sürüyor :) Ve herşeyiyle dönüyosun. Hiçbi ek iş çıkarmıyor.
  3. FrBJK

MIUI13 MIUITR 22.10.12

Tamamını yüklerken sıfırlamadan üzerine kurararak denedim. Belki o saçmalattı bilemiyorum ama 12.5 çok iyi.
  4. FrBJK

MIUI13 MIUITR 22.10.12

Ben 12.5 sonrası tüm sürümlerde bunu yaşadım şahsen. Bi daha da 12.5 üzerine çıkmayı düşünmüyorum :) Miui 12.5 candır.
  5. FrBJK

Mod MI 5 & MI 6 Andoid11 NFC Mod

Değiştirdikten sonra tüm ekranları kapatıp tekrar bakarmısın ayar ne durumda? Bide ödemeyi test ettiğinde sonucu yazarsan iyi olur.
  6. FrBJK

MIUI13 MIUITR 22.10.12

Ben güncelleme olarak mevcut 12.5 üzerine kurdum ve geri almam 10dk sürdü. Yeni versiyon geçişi artık benim için bitti. Telefon bozulana kadar 12.5 ile devam.
  7. FrBJK

MIUI13 MIUITR 22.10.12

Eline sağlık hocam. Mi6 ile deneyen arkadaşlar tecrübelerini paylaşabilir mi? Şarj kullanımı ve nfc ile ödeme öncelikli hedef :)
  8. FrBJK

Güncelleme MIUITR 22.10.12 Güncelleme Özeti

Mi6 da deneyecek arkadaşlar NFC ve Şarj durumunu iletebilir mi?
  9. FrBJK

MIUI13 MIUITR 22.9.28

Şarj olayıda çok önemli hocam. Bişey yapılabilir mi bilmiyorum ama 12.5 a göre çok çok kötü şarj performansı. Bi ara batarya almayı düşünmüştüm ama 12.5 a geri dönünce aynen devam dedim. Ek olarak tabi NFC :) Yeni güncellemelerde bunlara dokunabilirsen çok iyi olur.
  10. FrBJK

Bu mod işe yaramıyor demekki. Yaşasın 12.5 :)
  11. FrBJK

MIUI13 MIUITR 22.9.28

@haqanguven hocam bu durum kesinlikle var bilgin olsun. 12,5 ile bu versiyon arasında çok ciddi batarya tüketim farklı var.
  12. FrBJK

:) Müsait olduğunda eğer şartlar elverirse deneyebilirmisin? Çünkü bende de listeye geldi ama ödeme yaptırmadı.
  13. FrBJK

MIUI13 MIUITR 22.9.28

Bu arada miui12,5 a göre şarj tüketimi sanki daha fazla gibime geldi. Var mı böyle bi durum?
  14. FrBJK

Ödeme yapabildin mi hocam? Ayarlara gelmesi bişey ifade etmeyebiliyor.
  15. FrBJK

Şöyle de ilave yapayım hocam. Tabi benim ki tahmin. Bu görüntü 12.5 tan. Nfc mod olmadan gömülü gelen. Çalışan hali. Miui13 ile beraber android beam geliyor ve bahsettiğim hce seçilemiyor. Sıkıntı bu sanırım. Şimdiden teşekkürler.