ersin.59 kullanıcısının son içeriği

1. ersin.59

Çözüldü Note 10 pro global açılmıyor

Note 10 pro cihazım yanlış rom sonucu açılmıyor Recovery mod ve fastboot moda alamıyorum. Oem kilidi kapalı lütfen yardım edin
  2. ersin.59

Çözüldü Google mesajlar,kişiler ve telefon kasörleri hangisi

Mi note 10 lite telefonların Google arama ve mesajlaşma uygulamalarıyla geliyor.eu rom,MIUI Gr ve greeshan romlarda MIUI uygulamaları var fakat benim istediğim gibi değil.Global romları parçaladım fakat Google mesajlar ve arama uygulamalarının bulunduğu dosyaları bulamadım.Bilen Arkadaş varsa...
  3. ersin.59

Sohbet the system has been destroyed

https://forum.miuitr.info/konu/system-has-been-destroyed-sorun-cozumu.522/#post-8349 Burada uygulama var Uygulamayı bilgisayara indir.zipi aç vbmeta.img bu dosyayı fastboot romdaki aynı isimli dosyayla değiştirip uygulamayı aç.Cihazı fastboot a al.sonra cihazı bilgisayara bağla +open me+...
  4. ersin.59

Sohbet the system has been destroyed

Cihaz
  5. ersin.59

Rehber System has been destroyed sorun çözümü

Sağdece +open me+ Yazana çift tıklayıp çalıştırmanız daha sonra çıkan menüde hangi probleminiz varsa onun sayısını yazıp onaylamanız yeterli
  6. ersin.59

Duyuru MIUITR 20.10.29 Güncellemesi İptal Edildi

Çok geçmiş olsun
  7. ersin.59

Rehber Sensör Sorunu Çözümü

Ben globalden almanı tavsiye ederim
  8. ersin.59

Duyuru MIUITR 20.10.15 Güncellemesi Ertelendi

Kolay gelsin ustam
  9. ersin.59

Güncelleme MIUITR 20.8.6 Güncelleme Özeti

Rn8 için açıkmı hakan hocam
  10. ersin.59

MIUI12 MIUITR 20.7.9

Eline sağlık hakan hocam Rn8 keşke hep açık olsa 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏
  11. ersin.59

Güncelleme MIUITR 20.6.26 Güncelleme Özeti

Eline sağlık merakla bekliyorum
  12. ersin.59

Çözüldü mi 6 yakınlık sensoru

Sensörü sizmi tamir ettiniz.Belki tamirini düzgün yapamadınız.Güvendiğiniz bir tamirciye götürüp kontrol ettirin bence.Çünkü çalışmaz ise hiç çalışmaz.Sorun sanki donanımsal gibi duruyor.
  13. ersin.59

Çözüldü mi 6 yakınlık sensoru

CPU Z programını yükleyip sensörleri seçermisiniz işaretli yerde resimdeki gibi 5.0 cm yazıyormu
  14. ersin.59

Rom MIUI12 20.6.18

Kusura bakmayın hocam telegramdan takip ediyordum.orada daha yeni gelmişti.pazartesi bizde miuitr 12 yi kurabilecekmiyiz
  15. ersin.59

Rehber System has been destroyed sorun çözümü

Yandex linki TWRP+VBMETA.zip