eraydemirsoy kullanıcısının son içeriği

1. E

MIUI13 MIUITR 22.11.23 [MIUI13 Son]

Epeydir siteye girmemiştim bağış olayı falan gelmiş ben bağış yapabilenin indirebileceğini bilmiyordum önceden böyle değildi sanırım
  2. E

MIUI13 MIUITR 22.11.23 [MIUI13 Son]

Redmi note 8 nasıl indirebilirim indiremedim bi türlü hocam
  3. E

MIUI14 Redmi Note 8 xiaomi.eu 14.0.3 Port

Bunun miui 13 stabil romu varmı hocam sorunu olmayan
  4. E

Çözüldü Arama kaydetme ve Tam ekran hareketleri açma?

Hocam bunları anlatan konu,fotoğraflar yada video varmı tam olarak beceremedim de :D
  5. E

Hocam mixplorer kurdum peki bazı kodların yolunu nasıl bulucam anlayamadım root klasöründenmi dahili depolamadanmı? Örnek olarak bunu aldım aç dediğiniz yerdeki yollar tam olarak nerede acaba? Açık Klasörlere Çevçeve Ekleme Aç: MiuiHome \ res \ values \ Bools.xml Bul ve değiştir: <bool...
  6. E

Hocam konuda kodlar var sanırım bunları hangi uygulama ile yapabilirim acaba öneriniz varmı? Teşekkürler
  7. E

Merhabalar miui tr 11 romunda arama sırasında arama kaydetme,durdurma gibi euda olan seçenekler yok sanırım varsa nasıl açabilirim, birde ayarlarda tam ekran hareketleri seçeneğinide bulamadım bu özellikler bu romda yokmu acaba? Cihazım mi 5
  8. E

Rom Mi5 DotOS 5.1 Gapps Entegreli Android 11

geç cevap verdim hocam kusura bakmayın görmemişim telegramdan nasıl ulaşabilirim?
  9. E

Rom MIUI12.5 21.8.4

Hocam mi 5 miui 12 ne durumda acaba düzeltebildiğiniz hatalar varmı? :cool:
  10. E

hocam ben kurmaya çalışırken error veriyor çözümü varmıdır?
  11. E

Bu arada pixel ex dekk gibi google fotoğraflar sınırsızmı?
  12. E

Gcam indiriliyormu hocam sizce miui 11 den bu roma geçilirmi özellik olarak nasıl miui da olup bunda olmayan özellik varmı?