enesfurkanakten kullanıcısının son içeriği

1. E

Duyuru HyperOSPro Bilgilendirme

usta note 7 lavender içinde bişeyler yapılabilirse çok iyi olur yada herhangi biyerde port anlatımın varsa oradan bakıp note 7 için port yapabilirim. az buçuk brotli den vs filan anlarım. note 8 ginkgo için ortada çok fazla rom var note 7 için sayı gitgide azalıyor aosp dışında
  2. E

Güncelleme MIUITR 23.10.8 Güncelleme Özeti

Üstad resmi note 7 bir yıl yeni Rom a hasret.. port konusunda yardım edebilecegimiz bir yöntem varsa söyle note 8 den note 7 ye biz port edelim.
  3. E

MIUI14 MIUITR 23.9.18

note 7 desteği yokmu artık üstat ?
  4. E

Çözüldü Batarya sorunu

hocam pil daha 2 ay oldu sıfır değişeli. önce başka bir rom kullanıyodum hiç sıkıntı yaşamıyodum hatta geceden geceye şarj ediyodum o derece iyiydi bataryası ne zaman bu roma geçtim bu sorun başladı.
  5. E

Çözüldü Batarya sorunu

Redmi note 7 için miui 13 mind adlı bir rom yükledim. rom aşırı akıcı ve hızlı ve özellik bakımından da zengin fakat batarya kıllanımı berbat. çok hızlı gidiyor. hadi hızlı gitmesini anlarrım normal derim ama yüzde 50 yüzde 30lardayken sanki şarj bitmiş gibi kapanıyor tamamen güç tuşunna...
  6. E

Çözüldü Mi Unlock 166 saat Hatası

iyi ama o saati bekleyip yine aynı hatayı defalarca alanlarda çok fazla. yani tek seferlik verdiği bir hata değil.
  7. E

Çözüldü Mi Unlock 166 saat Hatası

Redmi Note 8 cihaz için bootloader unlock deniyorum 166 saat sonra tekrar deneyin diye hata veriyor. telefonu formatlayıp başka bir sim ve miui hesabı ile tekrar denedim yine 166 saat hatası verdi. Çözebilen var mı ?
  8. E

MIUI13 MIUITR 22.9.21

evet dediğin gibi düzenleyip denedim ama yine olumsuz. hatta boot dosyasınıda tekrar flaşladım önceki gibi. Yine redmi yazısından öteye gitmedi.
  9. E

MIUI13 MIUITR 22.9.21

yok hayır olmadı yine aynı şekilde redmi yazısında kaldı. hatta elimde başka bir miui romunun boot dosyasıylada denedim ondada aynı sonucu verdi üstat
  10. E

MIUI13 MIUITR 22.9.21

hemen deniyorum
  11. E

MIUI13 MIUITR 22.9.21

22.7.13 dimi evet var
  12. E

MIUI13 MIUITR 22.9.21

redmi logosunda kalıyor
  13. E

MIUI13 MIUITR 22.9.21

hacı çözebildin mi?
  14. E

MIUI13 MIUITR 22.9.21

redmi note 7 ye orangefox ile kurmaya çalışıyorum format data yaptıktan sonra kurmama rağmen mi logosundan öteye gitmiyor boot. ne yapmalıyım ?
  15. E

Çözüldü Galeri eklentileri

Arkadaşlar iyi günler önceki miui tr romlarının birinde redmi note 7 için olan rom tabiki galeri uygulamasında eklentiler vardı ve oradaki eklentilerden vesikalık fotosu çekme gibi bir çok özellikler hazır bulunuyordu galeri uygulamasının içerisinde. o romu tekrar bulamıyorum bilen varmı yada...