cmert kullanıcısının son içeriği

1. cmert

Rom MI 6 Pixel Experience [Unofficial] [Android 11]

orange fox hic denemedim, muhtemelen ondandir. twrp ile sorun cikmayacaktir
  2. cmert

atladigin bi nokta var demek ki. ilk mesajda paylasilan yukleme talimatini sırasıyla takip et. problem olmamasi lazim
  3. cmert

dahili hafızadaki verileri yedekleyip format data/yes yapmalısın
  4. cmert

Sohbet Mi6 anakart

satıldı
  5. cmert

resmi olarak destek kesildigi icin siteden kaldırıldı. bu sayfadan guncellemeleri takip edebilirsiniz. deny2311 - Browse /sagit at SourceForge.net
  6. cmert

android 12.1 versiyonu yüklemek isteyen varsa paylaşalım. yayınlanmış tüm aosp romları deneyimlemiş biri olarak içlerinde en beğendiğim, batarya performansı olarak da en iyisi diyebileceğim rom. PixelExperience_Plus_sagit-12.1-20220707-2353-UNOFFICIAL.zip
  7. cmert

Sohbet Teşekkür ve veda

hayırlı olsun. mi 6 uzerine 2200 verip iphone7 almak bana pek mantıklı gelmedi açıkçası
  8. cmert

Sohbet Mi6 anakart

tamamdir, duzelir umarim
  9. cmert

Sohbet Mi6 anakart

avcılar istanbul
  10. cmert

Sohbet Mi6 anakart

yurtici kayitli 64/6GB calisan cihazdan cikma sorunsuz anakart var. fiyati 750 lira
  11. cmert

Uygulama Revanced Youtube Premium v17.28.34

sahip olduğum her cihazda mutlaka ya aosp den kendim geliştiririm ya da lineageos kullanırım (cynogenmod 7'den beri) özeleştirme adına eklenen şeyler çoğu zaman amatörce eklemeler oluyor, çevirileri bile doğru düzgün yapmıyorlar. eğreti duruyor bence. başka romlar bana hitap etmiyor yani...
  12. cmert

evet microg eksikmis bende. simdi oldu. teşekkürler
  13. cmert

uygulamayi lineageos 18.1 yuklu mi 6 cihazima kurdum. baslatilir gibi olup geri atiyor. deneyemedim simdilik :)
  14. cmert

paylasim icin teşekkürler. vanced uygulamasında play store den guncellemeleri kapatip, hatta titanium backup dan market baglantisini kestigim halde bir yolunu bulup uygulamayi guncelliyordu. bunda da ayni durum olacak mi bakalim deneyip gorelim
  15. cmert

Gcam MI 6 Google Kamera (GCam 8.5.300_A10_V9)

aosp romlar icin de en uyumlu calisan ve Türkçe ceviri eksikleri olmayan sürüm bu sanırım. paylasan arkadasa teşekkürler [emoji106]