cerhan kullanıcısının son içeriği

1. C

MIUI13 MIUITR 22.11.23 [MIUI13 Son]

Twrpden full yedek alın, ardından format data full wipe yapıp yeni romu kurun.
  2. C

Sitedeki link aktif https://forum.miuitr.info/konu/miuitr-desteklenen-tum-cihazlar-ve-indirme-baglantilari.1859/
  3. C

Bende Mi 6 için bu sürüme geri döndüm. Telefonun açılış süresi 1 dakikadan 5 saniyeye düştü. Bluetooth kulaklıklarımın biri AAC destekli olmadığı için son sürümde çalışmıyordu, o sebeple eskiye döndüm.
  4. C

Aynen bende bir saattir onunla uğraşıyorum. Önceki sürümde tüm kulaklıklar çalışıyordu. İki farklı Haylou GT1 Pro var bende. Birincisi ile telefon görüşmesi yapılıyor ama medya bağlı olmasına rağmen ses gelmiyor. SBC değişmiyor. İkincisiyle hem telefon görüşmesi yapılıyor hem de AAC seçince...
  5. C

14'te inşallah diyorsun (y);;):D
  6. C

Mi6 sıfırdan kurulum yaptım. Genel olarak iyi. Şarj birkaç güne netleşir. Hakan hocam program ismi yerine %1$s yazıyor.
  7. C

MIUI13 MIUITR 22.10.26

TWRP ile açıldı. TWRP ntfs bellekleri tanımıyor, orangefox tanıyor, o sebeple nandroid yedeği direkt belleğe atmak kolay olduğu için orangefox kullanıyordum bir süredir, önceki birkaç sürümde böyle bir sorun olmamıştı. Demek ki uyumsuzluk başlamış. :) Eyvallah Hakan hocam (y)
  8. C

MIUI13 MIUITR 22.10.26

Orangefox vardı, şimdi twrp yükleyeceğim.
  9. C

MIUI13 MIUITR 22.10.26

(Mi6) Önbellek, dalvik ve sistemi silip ardından yeni romu yükledim ve telefon miuitr13 yazısında yaklaşık yarım saat bekledikten sonra el mi yaman bey mi yaman deyip inatla açılmasını bekledim, bir saat olmak üzere ama sanırım el yamanmış :) tekrar kurtarmaya girip, bu sefer eski romu yükledim...
  10. C

Güncelleme MIUITR 22.10.26 Güncelleme Özeti

Eline sağlık Hakan hocam, yeniden başlatmadan sonraki ilk girişte yüz ve parmak izi okumayı aktifleştirmeye de bakabilsen güzel olurdu
  11. C

MIUI13 MIUITR 22.10.12

Bir önceki sürüm (22.9.28) çok iyiydi. Hatta acaba takılı mı kalıyor şarj göstergesi diye düşünmedim değil 🤣
  12. C

MIUI13 MIUITR 22.10.12

@haqanguven, (Mi6) Gece 22:45te konum, wifi, veri, bluetooth, nfc hepsini kapattım, şarj %96 idi yattım, sabah 7de telefonu elime aldım ve şarj %72. Pil durumuna baktım bu tüketimin yarısını telefon bekleme, çeyreğini hücre bekleme harcamış. Bekleme modunda fazla çok fazla şarj tüketmiş. Oysa...
  13. C

Mod MI 5 & MI 6 Andoid11 NFC Mod

Ayarlardan çıkıp tekrar girince değişiyor. Poco x3 nfc de denedim onda global rom yüklü, hce seçili olunca değişmiyor. Birde markette deneyeyim yazarım. Ek: Rootlu, zygisk aktif, banka programları seçiliyken değişiyor. Root kaldırdım, tekrar denedim, yine hce den gömülüye değişiyor, demek ki...
  14. C

MIUI13 MIUITR 22.10.12

@haqanguven, Hakan hocam sözün vardı bir süre öncesine ait :) Eski romlarında yaptığın mod ile telefonu yeniden başlatınca direkt yüz kilidi yada parmak iziyle telefonu açabiliyorduk, sonra o modu tekrardan eklemedin. Vakit bulunca eklerim demiştin, üstünden çok sayıda rom geçti hala eklemedin...
  15. C

Mod MI 5 & MI 6 Andoid11 NFC Mod

Mi6 son miuitr sürüm yüklü (22.10.12) NFC tag'da işe yarıyor, okuttuğum zaman telefonda tüm görevleri yapıyor. Ayrıca bende hce seçilip, değiştirilebiliyor. Ama henüz markette deneme fırsatım olmadı, bu akşam iş çıkışı deneyebilirim.