Cembudak70 kullanıcısının son içeriği

1. Cembudak70

MIUI13 MIUITR MI 6 Ana Konu

Hocam konu ile alakasız fakat rom kullanıcısı olarak 3 yıldır eu rom kullanıyorum ve eu romun sostem simgelerine gözlerim aşırı alışkın :) MIUITR rom için eu simge paketi veya tema olarak rom içerisine eklenirse güzel olur diye umut ediyorum iyi forumlar
  2. Cembudak70

Çözüldü [Mİ8SE] Kamera portre modu yeşil ekran sorununun çözümü (Yeni Sorunsuz Modem Dosyası )

format atmadan modem dosyası yüklenmemıs yanı modem.zip flashlanmamıs romda bunu denesek çalışırmı ?
  3. Cembudak70

MIUI12.5 MIUITR Mi 8 SE 21.12.15

hocam dahılı depolamada %100 dolu göteriyor hata var haberiniz olsun
  4. Cembudak70

MIUI12.5 MIUITR Mi 8 SE 21.12.15

Hocam Kamera çalışmıyor bir yardımcı olur musunuz aşağıdaki gibi bir hata veriyor giremiyorum kameraya java.lang.RuntimeException: Unable to resume activity {com.android.camera/com.android.camera.Camera}: java.lang.IllegalArgumentException: Invalid path: /storage/emulated/0 at...
  5. Cembudak70

MIUI12.5 MIUITR 21.11.24

Hocam eski cihazlar için (mi6x , mi8se ,mi8 lite vs vs ) 12.5 stabil sürüm çıkarmayı düşünüyormusunuz ? Yoksa miuitr romu sadece beta üzerinden mi devam edicek ?
  6. Cembudak70

Rehber Pubg new state root sorunu / root'lu cihazlarda pubg new state oynama (Magisk)

Merhabalar miuiTR ailesi Bildiğiniz üzere pubg new state bugün çıktı fakat ufak bir sorun var pubg new state rootlu cihazlarda çalışmıyor Rootlu cihazınızda rootu kaldırmadan pubg new state oyununa nasıl giriş yapabileceğinizi anlatım umarım açıklayıcı olabilmişimdir iyi forumlar ( Yanlış yere...
  7. Cembudak70

Duyuru MIUITR 21.10.27 ve 21.11.3 Güncelleme Bilgisi

MIUI TR Rom şu ana kadar kullandığım en hızlı ve seri custom miui romdu fakat kullandığım bazi magisk modları yüzünden tekrar eu roma dönemek zorunda kaldım ( mi8se kullanıyorum dualstatusbar modunu kurduğum zaman cihaz açılıyor fakat siyah ekranda kalıyor ) böyle devam edin hocam :) ayrıca eu...