ByÇINAR kullanıcısının son içeriği

1. ByÇINAR

MIUI12.5 Redmi Note 10 Pro MiuiPro 21.7.29

Sunucu hatası var linkte
  2. ByÇINAR

Duyuru Mi 9 Lite / Mi CC 9 MIUITR Desteği Eklendi

Teşekkürler. 2201117TG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. ByÇINAR

Çözüldü Mıuı 11 Yansıtma (Cast) Sorunu

Senin romda da denedim üst bardan cast (yansıtma ) seçildiğinde sorun devam ediyor..mıuı 10 da sorun yoktu.mıuı 11 le bu sorun başladı.umarım mıuı12 de düzelir..
  4. ByÇINAR

Haber Redmi Note 9S Türkiye'de Satışa Sunuldu

İyi bir işlemci ile geliyor bu sefer..mi serilerine koyduğu işlemciyi koymus..fiyat 2000 nin altına inerse 2020 nin çok satan cihazı olur.Bekleyip görücez bakalım.
  5. ByÇINAR

MIUI11 MIUITR 20.4.19

Sanırım mıuı 11 için çalışma yapmayacaksınız daha.
  6. ByÇINAR

Zamanla inecektir..note 8 i düşündüğümüzde 1900 2000 bandına iner yakın zamanda.suan için alınmaz.
  7. ByÇINAR

MIUI11 MIUITR 20.4.19

Bende eu beta son romdaydım..bu rom daha akıcı geldi bana.gerçi ben üstüne kernelde flaşladım..kullanım full wifi de aldım..ilk test şarj 100 den sonra.zamanla biraz daha uzayacaktır.
  8. ByÇINAR

Migrosda 2400 tl deniliyor 64 lük
  9. ByÇINAR

MIUI11 MIUITR 20.4.19

@haqanguven hocam mıuı 11 de cast (yansıtma)sorunu var..kullanıyorsanız biliyosunuzdur.Buna bir çözüm üretilebilir mi ? Gerçi yardım sayfasına konuda açtım..Malesef sizin romda da denedim sorun devam ediyor.özellikle videolarda takılma atlama aşırı oluyor.
  10. ByÇINAR

Çözüldü Mıuı 11 Yansıtma (Cast) Sorunu

Arkadaşlar selamlar.malum yansıtma kullanan arkadaşlar sorunu bileceklerdir..Yansıtmada donma takılma özellikle videolarda aşırı derecede oluyor..Çözüm bulabilen oldu mu ?
  11. ByÇINAR

MIUI11 MIUITR 20.4.19

Teşekkürler..note 8 için romu suan kullanıyorum..şuanlık sorunla karsılaşmadım ,olursa buradan bildiririm..