bordomavim kullanıcısının son içeriği

1. B

MIUI12.5 MIUITR 21.2.24/25

Tamam hocam teşekkürler
  2. B

Merhabalar, teknik bir soru sormak istiyorum. YKB mobil uygulamasını kullanıyorum. Uygulama içerisinde 'Akıllı bildirim' diye bir özellik var. Bunu banka kendi güvenlik kriterlerine göre karar verip aktif ediyor. Kullandığım Miui romların hepsine aktif oluyor, Aosp romlarda aktif olmuyordu...
  3. B

Hafıza kartından, format data ile yükledim hocam. Muhtemelen sizin parmak izi donanımınız farklı olabilir.
  4. B

Redmi 5 plus temiz kurulum ile yükledim. Bende parmak izi sorunsuz çalışıyor.
  5. B

Teşekkürler, emeğinize sağlık, gün içerisinde deneyeceğim. Bu arada başlık 21 olacaktı sanırım küçük bir hata olmuş.
  6. B

MIUI12.5 MIUITR Redmi 5 Plus Ana Konu

Hocam doğru anladıysam, bildirim alanındaki kısayol düğmelerinin sıralamasından bahsediyorsunuz, bende bir sıkıntı görünmüyor.
  7. B

Tamam hocam sağolun, bir magisk modülü yüklemiştim, uyumsuzluk yapmış. Kaldırınca düzeldi
  8. B

Ekran kaydedici açıp başlat dediğimde kayıt başarısız oldu, yeniden başlatın yazısı çıkıyor. Sorun bende mi kullanan birisi kontrol edebilir mi?
  9. B

Evet açık hocam
  10. B

Emeğinize sağlık, ilaveten dokunma titreşimide düzelmiş. Şuana kadar tek tek gördüğüm sorun safetynet kontrolü başarısız oluyor. Diğer sürümlerde sorun yoktu.
  11. B

Teşekkürler hocam, bu arada son sürüm çok akıcı ve stabil çalışıyor, emeğinize sağlık
  12. B

Yeni sürüm için teşekkürler. Temiz kurulum ile geçiş yaptım, "İndirilenler" uygulaması çalışmıyor, uygulamadan atıyor.
  13. B

Yeni sürüm için teşekkürler. Diğer sürümlere göre daha akıcı ve stabil olmuş. Önceki sürümlerde var mıydı bilmiyorum, yeni sürümde hızlı şarj çalışıyor. Sadece bende dokunma titreşimi çalışmıyordu kernel manager ile aktif ettim. Tekrardan teşekkürler
  14. B

Format data yaparak, Android 8,9,10,11 romları arasında sorunsuz geçiş yapabiliyorum.
  15. B

Teşekkürler, sağolun hocam