birkan43 kullanıcısının son içeriği

1. birkan43

Video Mi Flash'la Rom Atılırken Alınan Timeout hatası çözüm..

Mesajınızı yeni gördüm tabiki istediginiz yerde paylaşabilirsiniz ortada bir bilgi varsa herkez faydalansın
  2. birkan43

Video Mi Flash'la Rom Atılırken Alınan Timeout hatası çözüm..

Selamın Aleyküm.. MiFlash'la Rom atarken Resimde görünen hatayı alırsanız çözümü çok basit öncelikle Notepad++ adlı programı indirip bilgisayarımıza kuruyoruz . Örnegin Clean_all şeklinde yada save user data şeklinde romumuzu yüklicez rom klasörüne giriyoruz Clean_all.dll uzantılı dosyayı bulup...
  3. birkan43

Çözüldü Yardım Edermisiniz ? ( Mi 6 )

Denedim attınız linki indirdim telefonumu gördü hiç bir sıkıntı yok rom buldum yükledim flash üzerinden sonuna geldi error verdi defalarca denedim bu sefer telefonun içeriğide silindi fastboot ta kaldı telefon :(
  4. birkan43

Telefonum yurtdışından gelmişti imei işlemi görmüştü orjinal kayıtlı cihaz degil ayarlarda 2 tane imei görebiliyordum 2 side 00 şuan
  5. birkan43

Öncelikle Selamın Aleyküm.. 3-4 yıldır severek kullandığım Mi 6 Telefonum bir kaç aydır ahize sesi inanılmaz şekilde kısıldı konusmada karşı tarafı duyamıyordum Bugün Fabrika ayarlarına döndüm lakin telefonun sim1 ve sim2 imei leri silindi internetten biraz araştırdım ama malum konuda fazlasıyla...