bigadicking kullanıcısının son içeriği

1. bigadicking

MIUI12.5 MIUITR MI 6 Ana Konu

Aynen katılıyorum. Delikler o kadar küçük ki temizlemek de kar etmiyor. Komple söktüm telefonu nafile. Toplu iğne ile dikkatli bir şekilde 3 4 tane deliği büyütün ve sorun bitsin :) MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. bigadicking

Netflix ve Chrome cihaz sertifikası ile alakalı bende aynı sorunu yaşadım ve alttaki cevap işime yaradı. https://forum.miuitr.info/index.php?posts/9238 #474 nolu cevap. MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. bigadicking

İşlem çalıştı teşekkür ederim. İşlemi yaptıktan sonra magisk hidedan Google Play Google Play services ve netflix'i işaretledim. Daha sonra Google Play güncellemelerini kaldırdım, verileri temizledim ve tekrardan güncelledim. Sorun şu anda çözülmüş durumda MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak...
  4. bigadicking

Evet denedim hepsini Google Play Protect Sertifikalı değil hatası ve Netflix çalışmaması iki temel probelm sadece MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. bigadicking

Google Play Store da cihaz sertifikalı değil hatası alıyorum ve Netflix uygulaması açmıyor. Çözüm bulabilen var mı acaba MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. bigadicking

Mi6 da Türkiye de en çok kullanılan bantlardan biri olan 800 bandı 4G de bulunmuyor. Bu nedenle 4G çekim gücü bazen erken düşebilir. Bu duruma yapacak hiçbir şey yok çünkü donanımsal bir durum bu. MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. bigadicking

Facebook ve Twitter'da gönderiler yenilenmiyor. Uygulamayı kaldırıp düzeltiyorum. Yeniden yükleyince sorun gidiyor ancak daha sonra tekrar aynı sorun devam ediyor. Benzer bir tecrübesi olan var mı acaba? MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. bigadicking

Çok teşekkürler aylardır guncellemesiz çok sıkılmıştım.