Berkeyalcinkaya kullanıcısının son içeriği

1. Berkeyalcinkaya

Çözüldü Normal mesajlar uygulamasi

Hayır açılmıyor Xiaominin kendi mesaj uygulamasını kullanıyorum
  2. Berkeyalcinkaya

Çözüldü Normal mesajlar uygulamasi

Merhaba normal mesajlaşma uygulamasında bugün biri ile çok mesajlastim ancak geriye gidince sadece son 10-15 mesajın durduğunu fark ettim bunun sebebi nedir ve çözümü var mıdır
  3. Berkeyalcinkaya

Sohbet Mi 6 wifi

.
  4. Berkeyalcinkaya

Sohbet Mi 6 wifi

Merhaba. Yurtta kalıyorum ve wifi çok az çekiyor, çekim gücünü arttırmanın bir yolu var mı? Cihazım mi6 ve robotlu
  5. Berkeyalcinkaya

Çözüldü Mi 6 whatsaap sorunu

Eski versiyonlarına kendi sitesinden ve başka sitede bulamadım
  6. Berkeyalcinkaya

Şuan acil şekilde çözüm bulmam lazım mesajların yedeğini çektikten sonra bu hatayı veriyor Hakan hocam anlıyorsa geceden beri giremiyorum
  7. Berkeyalcinkaya

@haqanguven hocam lütfen yardımcı olun
  8. Berkeyalcinkaya

Merhaba GBWhatsApp kullanıyorum ve donduğu için klosoru saklayıp uygulamayı tekrar yükledim ve yerel yedekten geri çektikten sonra böyle bir hatayla karşılaşıyorum acaba sorun nedir ?
  9. Berkeyalcinkaya

Güncelleme MIUITR 21.11.24 Güncelleme Özeti

Hakan hocam mi 6 da ses sorunu çözüldü mü aramada ve başka uygulamalarda normalde ses kısma veya açmaya basiyorduk
  10. Berkeyalcinkaya

Güncelleme MIUITR 21.8.18 Güncelleme Özeti

Geldi zaten https://forum.miuitr.info/konu/miuitr-21-8-18.1313/#post-10567
  11. Berkeyalcinkaya

Temiz kurulum olduğu halde hocam whatsapdaki görüntülü konuşmada en kısık ta sanki en kısık değil gibi ses çıkarıyor denedim 4 haftadır sürekli
  12. Berkeyalcinkaya

Hic Hocam tek sıkıntı whatsapda birini görüntülü arayınca sesi en kısıga da alsam sanki ses ortada gibi oluyor bazen elimle hoparlörü kapatıyorum en kısık seste de olsa
  13. Berkeyalcinkaya

MIUI12.5 MIUITR MI 6 Ana Konu

Temiz kurulum mu gerekiyor ?
  14. Berkeyalcinkaya

Güncelleme MIUITR 21.7.28 Güncelleme Özeti

Hocam iyi günler. mi 6 21.7.7 romu çok güzel ancak bir sorum var hocam. Sesli aramalarda(whatsap-telegram-normal arama) hoparlöre verince sesi en kısık halde de sanki orta sesteymis gibi aramada sesin en kısık halı aslında değil . 21.7.28 mi 6 romunda acaba düzeltildi mi
  15. Berkeyalcinkaya

MIUI12.5 MIUITR MI 6 Ana Konu

Benim merak ettiğim nokta fotoğrafların tarihini değişiyor mu ? Bazı programlar telefondaki çekilen tarihi PC ye atarken koruyor ama bir dener misiniz