bariscan kullanıcısının son içeriği

1. B

Rehber MIUITR Yükleme Talimatları

Animasyon hızı sorunu ekran kilitleme yani kararma animasyonunu da kapatıyor gibi ve ekran kilit tuşuna basınca bazen ekranı kilitlememe hatası mevcut. Bu kadar uzun süre versiyonu gelmiş romun bu kadar performanslı olup ancak bir sürü stabilizasyon ve kararlılık sorunu olması beni üzdü. Sadece...
  2. B

Denedim hocam orası da etki etmiyor hatta oynayınca orayla daha da birbirine karışıyor. Mod miui launcher yükledim o bile etki etmiyor kashinin son mod launcheri. Uygulama açma hızı falan o değişiyor onda sorun yok efekt hızı aşiri yüksek
  3. B

Hocam animasyon hızını neden bu kadar bozdunuz aşırı hızlı ve animasyonlarda kasılmaya sebep oluyor neden bunu yaptınız ki hiç bir şekilde düzeltilmiyor. Nasıl düzeltebiliriz anlatabilir misiniz? Ve chrome kullanırken kaydırma devre dışı oluyor arada sırada bir çok sorun var ama ram kullanımı...
  4. B

Seçtim ama yine de olmadı efektler. Bir de animasyonlar aşırı hızlı bu yüzden takılmalar yapıyor geliştirici seçeneklerinden ya da ana sayfa ayarlarından bu sorunu çözemedim. Bazen ise chromeda gezerken kaydırma iptal oluyor dokundukça sayfa gidiyor
  5. B

APatch ile root yaptım CTS profile fail veriyor her türlü safetynet olsun play identy fix olsun zygisk olsun google play store verilerini temizleyerek denedim yine de sertifika yapamadım. Önceki romlarda bunu yaşamıyordum pek. İkinci olarak yaptığınız rom çok hızlı ve güzel ikinci sorum ise AOD...
  6. B

HyperOS1 Xiaomi.eu HyperOS 23.12.18

lütfen note9S için hyperOS port yapar mısınız? yabancı forumlar port üzerine port çıkartıyor şu telefona siz bir tane bile yapmadınız yapmak istemediniz böyle mi gelişecek türkiye kaç kişi mi 14 kullanıyor kaç kişi note 12 pro kullanıyor allah aşkına. Mi 14 e modlamak değil asıl yetenek 3-4-5...
  7. B

HyperOS1 Xiaomi.eu Stabil OS1.0

hangi cihazlar için stabil? note 9S cihazımda stabil çalışır mı