anlakglu kullanıcısının son içeriği

1. A

MIUI13 MI 6 Global 13.0.2.0.RFDIDXM Hindistan Kararlı

hocam siz denediniz mi google kamerayı apk olarak yüklemeyi ? Bu sorunu çözebilirsem çok güzel olucak. Bi de başka apk uygulama yüklediğimde onu da yüklüyor ama anladığım kadarıyla güvenlik açısından açmıyor.
  2. A

MIUI13 MI 6 Global 13.0.2.0.RFDIDXM Hindistan Kararlı

hocam bu romu kurdum herşey güzel ancak gcam apk kurmaya çalıştığımda yüklenemedi yazıyor acaba güvensiz bi uygulama olarak mı tanımlıyor? Bunu nasıl düzeltebilirim?
  3. A

MIUI13 MIUITR MI 6 Ana Konu

hocam bu rom başka cihazın yazılımından mı portlanmış oluyor ?
  4. A

hocam ben 12 sürümünüzü kullanıyorum da bazı arkadaşlar gibi kafamda bi şey tam netleşmedi. Dokunmatik tuşla uyandırma özelliğinin çalışmaması demek ilk önce power tuşuyla ekranı açıp sonra parmak izinizi okutup açmamız demek değil mi yanlış anlamadım ?
  5. A

hocam ses efektleri sorunu kulaklık ve ses efektleri menüsü için geçerli bir hata mı ? Bir de +3 gb ram olayı ne kadar etkili çalışan bir özellik ? Yani bize kullanımda farkını hissettirecek bi olay mı ?
  6. A

MIUI12.5 MIUITR MI 6 Ana Konu

hocam güncel sürümde hatalar nelerdir ? Gündelik yaşamı etkileyen temel bileşenlerde sorun yaşıyor musunuz? (wifi,bluetooth,uygulama çökmesi vs.) Ben miuiTR 20.11.19 sürümünü kullanıyorum ve bluetooth konusunda çok sorun yaşıyorum. Arabaya,bluetooth kulaklığa bağlandıktan sonra ses az geliyor...
  7. A

Rom MIUI13 21.12.27

@haqanguven hocam artık mi 6 cılar olarak bu üzücü haber oldu :( . Mi 6 için sürüm güncellemeleri yapılmauacak mı :(
  8. A

Rom MIUI13 21.12.27

@haqanguven hocam miui 13ü miuitr romda mi 6 ya uyumlu şekilde getirecek misiniz? Bi de getirirsenin android sürümü konusunda yenilik olucak mı yoksa sadece yazılık görüntüsü mü değişecek?
  9. A

hocam hersey güzel de şu widewine olayına bi çözüm olmuyor mu? Güzelim telefonda netflixde hd video izleyemiyoruz.
  10. A

hocam bu sürüme geçmeyi düşünüyorum ancak bir önceki sürümde ses sorunları vardı ve açıkçası ses olayı temel bi ihtiyaç olduğu için pek tercih etmediydim. Bu sürümde önceki sürüme göre geliştirmeler nelerdir ?
  11. A

Gcam Desteklenen Tüm Xiaomi Cihazları için Google Kamera . Şimdi İndir ( 2021 Stabil ve Yeni Sürümler )

hocam bende bu modül yüklü. Sanırım demek istediğinizi anlayamadım. api aktif bende ancak stabil bir gcam sürümü bulamadım.
  12. A

Gcam Desteklenen Tüm Xiaomi Cihazları için Google Kamera . Şimdi İndir ( 2021 Stabil ve Yeni Sürümler )

hocam ben mi 6 da çoğu gcam uygulamasını denedim ancak en stabil ve en başarılı gcam uygulamasını bi türlü bulamadım. Bu 2021 yılı için en güncel ve en başarılı modu hangi linkden indirmeliyim ?
  13. A

arkadaşlar elinde olan varsa acilen 20.11.19 sürümünü paylaşabilir mi.
  14. A

Çözüldü Bluetooth 2 Cihaz Bağlanabilir mi ?

hocam farkli bir konu olacak ama mi watch lite bakmayı düşünüyorum. genel olarak o fiyatı hak eden bir ürün mü ? Bir bilginiz varsan tavsiye almak isterim.
  15. A

Çözüldü Bluetooth 2 Cihaz Bağlanabilir mi ?

Cihazım mi6. Aktif olarak kullandığım bir bluetooth kulaklığım var ve yanına mi band,mi wath lite türünden aklıllı bileklik tipi bir cihaz almak istiyorum. Aynı anda hem kulaklığımı hem de aklıllı saatı bağlayabiliyor muyum ?