agabey_42 kullanıcısının son içeriği

1. A

MIUI14 MIUI V.14.0.22.12.5 Dev

Mi 11 venus cihazıma yükledim. Miui 14 rom kullanıyorum. Türkçe dil paketi ile Türkçe dili de ekledim. Bakalım inşaallah söyledikleri gibi sistemsel iyileştirme yapılmıştır. Özellikle pil tüketimi konusunda.
  2. A

Rom MIUI13 21.12.27

Hakan hocam elinize sağlık. mi11 (venus) için linke ulaşamadım. siz ulaşabilir misiniz? Teşekkür ederim.
  3. A

Uygulama MIUI Home Launcher Alpha V.4.39.0.5785-09281953

elinize sağlık hocam. birde masa üstü görünüm ızgara seçeneklerini artırabilirseniz çok daha güzel olacak. 6x7 seçeneği benim favorim.
  4. A

MIUI12.5 MiuiPro Mi 10T Pro 21.5.13 Patched

hangi recovery kullandınız sorunu çözmek için.
  5. A

MIUI12.5 Poco F2 Ppro Simplicity 21.5.10 - Çin Beta Tabanlı Özelleştirmeli Rom

Merhaba arkadaşlar. Telegram hesabı @androidablemandroid olan arkadaşımız Çin beta tabanlı ve Çinde yayınlanan Simplicity romu pan.baidu linkinden bin bir zahmet ile indirdi ve değişiklik için başka bir yere yükledi. Bende oradan indirdim. Kendisine teşekkürler. Malum, rom çin beta tabanlı...
  6. A

MIUI12.5 MiuiPro 21.1.7 Patched

Çok teşekkürler, güzel paylaşım, poco f2 pro için indirmeyi başlatmıştım. ama android 10 imiş. tüh ya. android 11 olan sürümünü bulabilme imkanımız nedir?
  7. A

MIUI12.5 MiuiPro 21.1.7 Patched

romu yükledikten sonra format data yapmalısınız.
  8. A

Uygulama Android İçin APK TOOL

elinize sağlık güzel paylaşım. Teşekkürler. pc sürümü nedir? isim veya link paylaşabilirmisiniz?
  9. A

Rehber MIUITR Ekran Resmi Cihaz Çerçeve Düzeltmesi

Hakan hocam elinize sağlık. Bir çok arkadaşımızın beğenisini alacak bir çalışma olmuş.
  10. A

MIUI12 Mi 9T / K20 PremiOS V2.1

PremiOS Rom PremiOS Belli Başlı Özellikler: * Medya ses adımı 30’a yükseltildi. * Uzun basma eylemi süre kısaltması uygulandı. * Yazı tipi kalınlaştırma etkinleştirildi. * Tarih biçimi düzeltildi dd.MM.yyyy * Kurulum ekranı bölge seçimi kapatıldı. * Sim Aktifleştirme uyarısı kapatıldı. *...
  11. A

MIUI12 Redmi Note 9S MiuiPro 20.8.20 Patched Ek Derleme AGABEY_42

Benim için maalesef hayır. Çünki mi6 cihaz yakın çevremde yok.
  12. A

MIUI12 Redmi Note 9S MiuiPro 20.8.20 Patched Ek Derleme AGABEY_42

REDMİ NOTE 9S CURTANA MİUİPRO ÜZERİNE ÇALIŞILMIŞTIR. (@sakhatlonda ve @KaraMasque Teşekkürler.) MiuiPro üzerine tarafımca yapılan değişiklikler: * Kurulumdaki Dynamic Partition hatası düzeltildi. * Sim aktivasyonu devre dışı bırakıldı * Rehberde guruplar silindi * Arama geçmişi renklendirildi...
  13. A

MIUI12 Redmi Note 9S Masik 16.1 AGABEY_42 Rom (Curtana)

Şu ana kadar Redmi Note 9S için halen miui 12 verilmiş değil. Ancak diğer cihazlardan port şeklinde çıkartıldı. Miui 11 de olupta, miui12 port romda olmayan bir özellik ile ben karşılaşmadım. Stabilliği konusunda çok stabil. Pil tüketimi gayet güzel. Tarafımdan yapılan modlamalar...
  14. A

Recovery MIUITR TWRP V3.6.0

arayan buluyormuş hocam. bilinçli olarak sizi bulmuş değilim, araştırırken gördüm. paylaşım ve bilgilendirmelerinizi beğendim, sade ve şık. telegram gurup adınızı alabilir miyim?
  15. A

Recovery MIUITR TWRP V3.6.0

hocam telegram kullanıyormusunuz? irtibat için.