affat kullanıcısının son içeriği

1. A

MIUI14 MIUITR 23.9.4

Teşekkür ederim hocam saygilar MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. A

MIUI14 MIUITR 23.9.4

Slm aleyküm hakan hocam mi6 için düşünceniz warmi yoksa hiç olmuyormu miui 14 saygilar MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. A

Duyuru Kurban Bayramımız Kutlu Olsun

Hayirli bayramlar Gesendet von meinem VTR-L29 mit Tapatalk
  4. A

Güncelleme MIUITR 22.11.23 Güncelleme Özeti [MIUI13 Son]

Allah razı olsun hocam cevabınız için saygilar MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. A

Güncelleme MIUITR 22.11.23 Güncelleme Özeti [MIUI13 Son]

Slm hocam mi6 hizlanacakmi animasyonlar yani geçişler.miui 13 son rom mu birdaha rom yapmiyacakmisiniz mi6 için saygilar MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. A

MIUI13 MIUITR 22.10.26

Yükleyen varmı pil durumu hizlilik nasil MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. A

MIUI13 MIUITR 22.10.26

Slm erkenmi yayinlandi MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. A

MIUI13 MIUITR 22.10.12

Xiaomi de bazen şarj 2 düşüyor Şarj taktiginda birden 3 doluyor batarya yeni olmasına rağmen bir sorun var Ama her romda böyle değil saygilar MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. A

Sohbet MIUITR 13 ü yüklendikten sonra uygulamalardan bildirim gelmiyor ?

Slm bende 3 kere sıfırdan kurdum geçişler biraz yavaş çok hantal kalıyor hocam.yoksa rom çok güzel. birde wifi de app çok yavaş iniyor,birde micloud yani bulutta kayıtlı app Ler inmiyor gördüklerim bunlar MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. A

Çözüldü Mi6 MIUI12.5 Son Sürüm

İyi günler hakan hocam bana 12.5 son sürüm nerden bulurum saygilar MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. A

Çözüldü Yanlışlıkla lock oldu

Yokmu ücretli yardım saygilar zenex hocam yardımcı olursa sevinirim MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. A

Sifirliyorum aynı geliyor MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. A

Rom aterken yanlışlıkla kilitledim fastboot giriyor ama yetkili hesap istiyor yardım edin MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. A

Öncelikle slmlar tel mi8 çin versiyonu, yanlışlıkla globalda kilitledim fastboota giriyor testpoinde yaptım edl de yaptım olmadı çin rom yukluyorum olmuyor global yukluyorum olmuyor tel mi logo geliyor hemen reset yap diyor reset yapıyorum yine aynı yere dönüp duruyor.yetkili hesap istiyor mi...
  15. A

Sohbet Xiaomi Mi 6 Batarya Önerisi

Glk batteri öneririm çok iyi alman mali MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi