Sohbet Yeni Mi Cihazına Geçiş Tavsiyesi

borasapmaz

Acemi Üye
MIUITR Sever
  • MIUITR Ailesi
Beğeni puanı
1
Cihaz
Mi 5S Plus
Merhaba sevgili dostlar;
Yaklaşık 6 yıldır kullanmakta olduğum Xiaomi 5S Plus cihazımı değiştirmek durumunda kalacağım, çünkü artık cihaz artık birçok işlemi yaparken zorlanmakta.
Cihazı uzun yıllardır bırakamama nedenlerim var bu sebeple sonuna kadar sömürmek zorunda kaldım. En çok kullandığım ve kullanmaya devam etmesi benim için fazlasıyla önemli olan özellikler şu şekildedir;
1- İkinci Alan
2- Görüşme Ses Kaydı (Dahili ve Programsız)
3- Silinmeyen ve kaybolmayan çağrı geçmişi (zira mevcut cihazda kullanmaya başladığım günden beri olan çağrı kayıtları mevcut)
4- Çift hatlı olması (Ki zaten tek hatlı xiaomi yok diye biliyorum)
cihazın maliyeti konusunda pek bir sınırlamam yok açıkçası taleplerimi karşılaması benim için yeterli olacaktır.
konuya hakim kişiler bana yardımcı olabilirlerse eğer çok müteşekkir olacağım şimdiden hepinize çok teşekkürler.

XMiuiX

Profesyonel Üye
MIUITR Sever
  • 24 Kasım Öğretmenler Günü
  • MIUITR Ailesi
  • Ramazan Bayramı
  • 100 Beğeni
  • 100 Mesaj
  • 100 Konu
  • Mutlu Yıllar
  • 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı
Beğeni puanı
364
Cihaz
Redmi Note 4-8
merhaba aciliyetiniz yoksa mi 13 düşünün derim hem yeni cihaz hemde uzun ömür kullanırsınız

Enes Genç

Usta Üye
MIUITR Sever
  • Galatasaray
  • MIUITR Ailesi
  • Twitter Takipçisi
  • Bağışçı
  • 100 Mesaj
Beğeni puanı
33
Cihaz
POCO F2 Pro
Benim dusunceme gore abimizin dedigi dogru mesela 11T aldiniz ya da Miuitr destekli bir cihaz aldiniz onlar bile eskidi eis var ois yok islemcileri verimli degil simdiki cihazlar cift sim ama kayit tek sim(yanlisim varsa duzeltin)
12 serisine bile kayit yok 11 serisine var
Eger alacaksaniz garantili alacaksiniz ya da kayit bekleyeceksiniz