Sohbet Whatsapp kişiler sorunu

OsmanPaşa

Acemi Üye
MIUITR Sever
  • MIUITR Ailesi
Beğeni puanı
32
Cihaz
mi6 sagit
mi6 cihazımda patchli miuipro 20.6.18 romunu kullanıyorum. Benim sorunum Whatsapp kişilerimin sadece numara olarak görünmesi. Ne yaptıysam olmadı belli bir zaman sonra yine eski haline dönüyor. Bir arkadaş ( Kişiler Uygulamasını 12.3.1.5 Sürümüne Güncelleyince Sorun Çözülüyor. ) demişti. Denemediğim bir tek o kaldı. Bende 12.1.0.5 sürümü yüklü ve kişier uygulamasını nasıl yükleyeceğimi bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. <romdan vazgeçmek istemiyorıum ama bu durum hakikaten sıkıntı veriyor.
Kişiler uygulamasını 12.3.1.5 sürümüne nasıl güncellerim?

Zehir

Sprite
Yönetici
Usta Üye
MIUITR Sever
  • MIUITR Ailesi
  • Yönetici
  • Fenerbahçe
  • 100 Beğeni
  • 100 Mesaj
  • 100 Konu
  • Youtube Takipçisi
  • Telegram Takipçisi
  • Twitter Takipçisi
  • Google Takipçisi
  • 24 Kasım Öğretmenler Günü
  • Mustafa Kemal Atatürk'ü Anma Günü
  • 30 Ağustos Zafer Bayramı
  • 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı
  • 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı
  • 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı
  • Ramazan Bayramı
  • Kurban Bayramı
  • Mutlu Yıllar
  • Kadir Gecesi
  • Fidan Bağışı
  • Bağışçı
Beğeni puanı
751
İnternet sitesi
t.me
Cihaz
Xiaomi 11 LE (Lisa), Mi 6 (Sagit)
mi6 cihazımda patchli miuipro 20.6.18 romunu kullanıyorum. Benim sorunum Whatsapp kişilerimin sadece numara olarak görünmesi. Ne yaptıysam olmadı belli bir zaman sonra yine eski haline dönüyor. Bir arkadaş ( Kişiler Uygulamasını 12.3.1.5 Sürümüne Güncelleyince Sorun Çözülüyor. ) demişti. Denemediğim bir tek o kaldı. Bende 12.1.0.5 sürümü yüklü ve kişier uygulamasını nasıl yükleyeceğimi bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. <romdan vazgeçmek istemiyorıum ama bu durum hakikaten sıkıntı veriyor.
Kişiler uygulamasını 12.3.1.5 sürümüne nasıl güncellerim?
Whatsapp izinlerinde kişileri okuma iznini ''her zaman'' yapın.

OsmanPaşa

Acemi Üye
MIUITR Sever
  • MIUITR Ailesi
Beğeni puanı
32
Cihaz
mi6 sagit
Whatsapp izinlerinde kişileri okuma iznini ''her zaman'' yapın.
Yaptım hocam. Denemediğim yöntem kalmadı.Önce düzeliyor sonra yine eski haine dönüyor.

errorsystem

Acemi Üye
MIUITR Sever
  • MIUITR Ailesi
  • Mutlu Yıllar
Beğeni puanı
3
Cihaz
Mi 8
Mi 8 kullanıyorum,aynı sorun benim cihaz içinde geçerli. Tüm custom romlarda kişiler kısmı sorunlu

OsmanPaşa

Acemi Üye
MIUITR Sever
  • MIUITR Ailesi
Beğeni puanı
32
Cihaz
mi6 sagit
Uzun süre eu beta,miroom ve revos kullandım böyle bir sorunla karşılaşmadım. Özelleştirmesi bol diye miuipro kullanayım dedim ama pachli olduğu için sıkıntı oluyor sanırım. Mecburen Eu betaya döneceğiz, tabii bir yol gösteren olmazsa...

Safaks

Acemi Üye
MIUITR Sever
  • MIUITR Ailesi
  • Telegram Takipçisi
Beğeni puanı
2
Cihaz
Mi6
Miroom un son hali bence gayet stabil, eu beta ondan daha mı iyi ? Ben halen whatsap kişi sorunu nu izinlerden kaynakli olduğunu düşünüyorum. Belki de kullandiginiz romun izin sistemi doğru çalışmiyor dur.

OsmanPaşa

Acemi Üye
MIUITR Sever
  • MIUITR Ailesi
Beğeni puanı
32
Cihaz
mi6 sagit
Miroom un son hali bence gayet stabil, eu beta ondan daha mı iyi ? Ben halen whatsap kişi sorunu nu izinlerden kaynakli olduğunu düşünüyorum. Belki de kullandiginiz romun izin sistemi doğru çalışmiyor dur.
Hız, batarya ve sistem hataları yönünden mi6 için en stabil rom eu beta. Ben miuipro yu hem denemek hem de özelleştirmeleri yüzünden yüklemiştim ama pach li olmasından dolayı fazla hata var. Galiba port romların genel sorunu bu. Aslında orijinal olsa bu rom tadından yenmez.