Sohbet Redmi K40 Gaming Miuipro Tester

Harun072

Acemi Üye
MIUITR Sever
  • Bağışçı
  • MIUITR Ailesi
Beğeni puanı
5
Cihaz
Poco F2 Pro
Merhaba arkadaşlar..

Redmi K40 Gaming Mtk işlemcili cihaza Miuipro ekibi ile görüşmem sonucu destek vereceklerini açıkladılar

Ben Redmi K40 Gaming için bir çok rom da Tester oldum [ Vietsub Rom - Elite Rom]

Elite rom Geliştiricisi ile de anlaştım..
3 gün boyunca Ön yükleme bile yapamadık hep Bootloop Hard Brick ve sonunda mutlu sona ulaştık.

Şimdi sıra Miuipro da ama müsaitlik durumum olsun bazı bilgi eksikliğim olsun yetemiyorum Redmi k40 gaming cihazı olup bootlop Brick Hard brcik den anlayanlar lütfen yorum yazsın veya mesaj atsın Cihazı kullanmayıp bu işlerden anlayan destek vermek isteyenler varsa sevinirim :)
Eklenen resimleri görmek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

VedatYasin

Life's Good
Yönetici
Moderatör
MIUITR Sever
  • MIUITR Ailesi
  • Bağışçı
  • 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı
  • Kurban Bayramı
  • Ramazan Bayramı
  • 24 Kasım Öğretmenler Günü
  • Mustafa Kemal Atatürk'ü Anma Günü
  • Mutlu Yıllar
  • 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı
  • Sponsor
  • Kadir Gecesi
Beğeni puanı
39
Cihaz
Raphael - Ditingp
Merhaba arkadaşlar..

Redmi K40 Gaming Mtk işlemcili cihaza Miuipro ekibi ile görüşmem sonucu destek vereceklerini açıkladılar

Ben Redmi K40 Gaming için bir çok rom da Tester oldum [ Vietsub Rom - Elite Rom]

Elite rom Geliştiricisi ile de anlaştım..
3 gün boyunca Ön yükleme bile yapamadık hep Bootloop Hard Brick ve sonunda mutlu sona ulaştık.

Şimdi sıra Miuipro da ama müsaitlik durumum olsun bazı bilgi eksikliğim olsun yetemiyorum Redmi k40 gaming cihazı olup bootlop Brick Hard brcik den anlayanlar lütfen yorum yazsın veya mesaj atsın Cihazı kullanmayıp bu işlerden anlayan destek vermek isteyenler varsa sevinirim :)
Tebrikler. Bende 2014'den bu yana Miuipro kullanıyorum ancak geçtiğimiz sene IMEI atılan cihazlarda tek IMEI ise hesaplara engel atmaya başladılar. Çözüm maalesef bulunamadı. Patched rom kullanmaktan ciğerimiz çürüdü. 😅 Yıllık ödeme yaptım hesabı parayı aldıktan sonra kapattılar ardından aylık aylık ödeme yapmaya başladım farklı hesap ile bu defa da IMEI bahaneleri oldu. Türkiye'de ne kadar tek IMEI cihaz varsa engel atmaya devam edecektir sistem dediler. Dimdizlak kaldık.