Çözüldü MIUITR hk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

FRANCIS

Acemi Üye
Yasaklı Üye
MIUITR Sever
  • MIUITR Ailesi
Beğeni puanı
0
Cihaz
Mi 9T Pro
Merhaba iyi günler herkese.
Xiaomi.eu kullanıyorum normalde fakat 12.5 ile birlikte eu ekibi kendini bitirdi. Hiçbir düzenleme yapmadan çin romu çıkar çıkmaz kendi hazır paketlerini uygulayıp test etmeden yayınlıyorlar. 12.5 ile cihazlarımız kağnıya döndü eu da. Fakat çin romuna baktığımızda o kadar hızlı o kadar stabil ki ama bize uygun değil gerek tr dil olmaması gerek çin uygulamalarından dolayı. Birkaç sorum olacak sizlere.
-Miuitr çin tabanlı mı yoksa eu tabanlı mı?
-Eu daki gibi chrome olsun kamera oldun uygulama açılış hızları bekletiyor mu?
-Çintabanlıysa mesela çin romunda havadurumu uygulamasında konumun hava durumuna önerme yapabiliyorsun sıcaklık olarak mesela eu da o özellik yok hava durumu uygulamasında. Yani demek istediğim Çin romunda uygulamaların içine de yeni özellik geliyor ama eu bu u yapmıyor yok ediyor. Miuitr de durum nasıl? Mesela eu gibi yüzyıldır değişmeyen müzik uygulaması miuitr de de aynı mı?
- Mi 9TPro ya stabil sürüm çıktı miuitr nin stabil sürümü olacak mı?

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Yönetici
Site Kurucusu
Rom Yapımcısı
Geliştirici Ekibi
Elit Üye
MIUI Uzmanı
MIUITR Sever
  • MIUITR Ailesi
  • MIUITR Tester
  • Yönetici
  • VIP Üye
  • Galatasaray
  • Ramazan Bayramı
  • Kurban Bayramı
  • Kadir Gecesi
  • Mutlu Yıllar
  • Mustafa Kemal Atatürk'ü Anma Günü
  • 30 Ağustos Zafer Bayramı
  • 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı
  • 24 Kasım Öğretmenler Günü
  • 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı
  • 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı
  • Fidan Bağışı
  • Telegram Takipçisi
  • Facebook Takipçisi
  • Twitter Takipçisi
  • İnstagram Takipçisi
  • Youtube Takipçisi
  • Google Takipçisi
  • Sponsor
  • Bağışçı
  • Temaların Efendisi
  • 100 Ve Üzeri Takipçi Sayısı
  • Takipçi
  • 100 Mesaj
  • 100 Konu
  • 100 Beğeni
Beğeni puanı
5,451
İnternet sitesi
miuitr.info
Cihaz
MI6, XIAOMI 11 LITE 5G NE, XIAOMI PAD 5 ve RN8
@FRANCIS,Merhaba, MIUITR çin tabanlı bir rom'dur Uygulama açılışlarını android10 sürümünde çözmüştüm ama 11 ile bu yöntem değiştiğinden şuan için üzerinde çalışıyorum. Çokta ağır değildir. Hava durumu uygulamasındaki bahsetmiş olduğunuz özellik bizde mevcuttur. Müzik çalar olarak global sürümü kullanıyoruz. Çin sürümünüde kullanabiliriz ama Global müzik çalarda youtube üzerinden arka planda müzik dinleme olduğu için onu kullanıyorum. MIUITR sadece beta sürüm olarak yayınlanıyor. Stabil sürüm yapmıyorum

Hava durumu özelliği:
Eklenen resimleri görmek için kayıt olmalısınız

Müzik çalar görünümü:

Diğer özelliklerine aşağıdaki konudan erişebilirsiniz:

Son düzenleme:

FRANCIS

Acemi Üye
Yasaklı Üye
MIUITR Sever
  • MIUITR Ailesi
Beğeni puanı
0
Cihaz
Mi 9T Pro
@FRANCIS,Merhaba, MIUITR çin tabanlı bir rom'dur Uygulama açılışlarını android10 sürümünde çözmüştüm ama 11 ile bu yöntem değiştiğinden şuan için üzerinde çalışıyorum. Çokta ağır değildir. Hava durumu uygulamasındaki bahsetmiş olduğunuz özellik bizde mevcuttur. Müzik çalar olarak global sürümü kullanıyoruz. Çin sürümünüde kullanabiliriz ama Global müzik çalarda youtube üzerinden arka planda müzik dinleme olduğu için onu kullanıyorum. MIUITR sadece beta sürüm olarak yayınlanıyor. Stabil sürüm yapmıyorum

Hava durumu özelliği:

Müzik çalar görünümü:

Diğer özelliklerine aşağıdaki konudan erişebilirsiniz:

Cevabınız için çok teşekkürler. Bahsettiğim uygulamaların güncel sürümünü kullanmanızı takdir ettim. Bir öneri de vermek isterim o da müzik playeri de yenisini edinmeniz. Çünkü YouTube vanced kullanıyor büyük bir kitle ve geri kalan da müzikleri indirip playeri kullanıyor YouTube bölümünü kullanmıyorlar.
Eğer hızı eu dan hızlı ise uygulama açılışlarında yani değilse de eğee bunu çözerseniz büyük bir ilerleme olacaktır çünkü şuanda çok büyük çoğunluk eunun bu savsaklamasının farkında ve uzun zamandır savsaklıyorlar dediğim gibi hazır paketi uygulayıp boot ediliyor mu rom ona bakıp yayınlıyorlar ve romlar kağnı gibi yapıyor cihazları.
Stabil sürüme yoğunlaşmamanızın nedenini öğrenebilir miyim ve mi 9T Proya uygun linki bu konu altına eklerseniz romunuzu denemek isterim. Ve romun güzelliği dahilinde tüm forumlarda ve telegram kanallarında önermek isterim. Beğendiğim her romda bunu yapıp çok kişiye ulaştırmışlığım vardır.

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Yönetici
Site Kurucusu
Rom Yapımcısı
Geliştirici Ekibi
Elit Üye
MIUI Uzmanı
MIUITR Sever
  • MIUITR Ailesi
  • MIUITR Tester
  • Yönetici
  • VIP Üye
  • Galatasaray
  • Ramazan Bayramı
  • Kurban Bayramı
  • Kadir Gecesi
  • Mutlu Yıllar
  • Mustafa Kemal Atatürk'ü Anma Günü
  • 30 Ağustos Zafer Bayramı
  • 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı
  • 24 Kasım Öğretmenler Günü
  • 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı
  • 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı
  • Fidan Bağışı
  • Telegram Takipçisi
  • Facebook Takipçisi
  • Twitter Takipçisi
  • İnstagram Takipçisi
  • Youtube Takipçisi
  • Google Takipçisi
  • Sponsor
  • Bağışçı
  • Temaların Efendisi
  • 100 Ve Üzeri Takipçi Sayısı
  • Takipçi
  • 100 Mesaj
  • 100 Konu
  • 100 Beğeni
Beğeni puanı
5,451
İnternet sitesi
miuitr.info
Cihaz
MI6, XIAOMI 11 LITE 5G NE, XIAOMI PAD 5 ve RN8
@FRANCIS,şuanda müzik çaların son sürümü romlarda mevcuttur. Uygulama açılış hızının üzerinde çalışıyorum zamanla bakalım ne olur. Kimi cihazlar açıktan verilmiyor. Attığım linkte gerekli bilgiler mevcuttur. Keyifli forumlar dilerim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...