Sohbet MIUITR 13 ü yüklendikten sonra uygulamalardan bildirim gelmiyor ?

sezercellik

Acemi Üye
MIUITR Sever
  • MIUITR Ailesi
  • Google Takipçisi
Beğeni puanı
16
Cihaz
Mi 6
Merhaba arkadaşlar ben MI 6 telefonuma MIUI 13 yüklendikten sonra hiçbir bildirim gelmiyor örnek olarak WhatsAppa giricne mesajlarım geliyor bildirim olarak gelmiyor otomatik başlat yaptıktan sonra bı süre düzeldi ama şimdi yine gelmiyor pil kısıtlanmasını kaldırdım hepsinin ama yine de çözülmedi aynı sorunu yaşayan ya da çözümünü bilen varsa cevaplayabilir mı ?

Şimdiden teşekkürler:)

osmanayman

Acemi Üye
MIUITR Sever
  • MIUITR Ailesi
Beğeni puanı
5
Cihaz
Mi 6
Merhaba arkadaşlar ben MI 6 telefonuma MIUI 13 yüklendikten sonra hiçbir bildirim gelmiyor örnek olarak WhatsAppa giricne mesajlarım geliyor bildirim olarak gelmiyor otomatik başlat yaptıktan sonra bı süre düzeldi ama şimdi yine gelmiyor pil kısıtlanmasını kaldırdım hepsinin ama yine de çözülmedi aynı sorunu yaşayan ya da çözümünü bilen varsa cevaplayabilir mı ?

Şimdiden teşekkürler:)
Önceki miui sürümlerinde yaşadım... Ve kişiler görünmüyordu, sadece numara vardı... Bütün izinleri kontrol edip, düzeltebildim...

sezercellik

Acemi Üye
MIUITR Sever
  • MIUITR Ailesi
  • Google Takipçisi
Beğeni puanı
16
Cihaz
Mi 6
Önceki miui sürümlerinde yaşadım... Ve kişiler görünmüyordu, sadece numara vardı... Bütün izinleri kontrol edip, düzeltebildim...
Ben bütün izinleri verdim pil kısıtlamasını kaldırdım yine de bildirim gelmiyor şuan arkaplanda WhatsAppi kilitledim ki bildir gelsin diye bı sonraki guncellemede düzelir umarım

kemalcik

Acemi Üye
MIUITR Sever
  • MIUITR Ailesi
  • Google Takipçisi
  • Kadir Gecesi
Beğeni puanı
13
Cihaz
MI 8 SE
Ben bütün izinleri verdim pil kısıtlamasını kaldırdım yine de bildirim gelmiyor şuan arkaplanda WhatsAppi kilitledim ki bildir gelsin diye bı sonraki guncellemede düzelir umarım
Yedekmi yuklediniz ?

affat

Acemi Üye
MIUITR Sever
  • MIUITR Ailesi
  • Kurban Bayramı
Beğeni puanı
7
Cihaz
mi6
Slm bende 3 kere sıfırdan kurdum geçişler biraz yavaş çok hantal kalıyor hocam.yoksa rom çok güzel. birde wifi de app çok yavaş iniyor,birde micloud yani bulutta kayıtlı app Ler inmiyor gördüklerim bunlar

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi