MIUI13 MI6 22.1.3 Çin Android11

gonuldostu82

Usta Üye
MIUITR Sever
  • MIUITR Ailesi
  • Mutlu Yıllar
  • Kadir Gecesi
  • 100 Mesaj
Beğeni puanı
73
Cihaz
mi6
paylaşım için teşekkürler , Türkçe dil var mı ?

XMiuiX

Profesyonel Üye
MIUITR Sever
  • 24 Kasım Öğretmenler Günü
  • MIUITR Ailesi
  • Ramazan Bayramı
  • 100 Beğeni
  • 100 Mesaj
  • 100 Konu
  • Mutlu Yıllar
  • 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı
Beğeni puanı
364
Cihaz
Redmi Note 4-8
@gonuldostu82, çin romları çoklu dil değildir yok bunda türkçe dil

cemented

Usta Üye
MIUITR Sever
  • MIUITR Ailesi
  • 100 Mesaj
  • 100 Beğeni
  • Kadir Gecesi
Beğeni puanı
115
Cihaz
Mi 6
Biraz önce kurdum ama şuan için kullanılacak durumda değil. Ekran ışığı ara ara sıfıra düşüyor. İngilizce dili seçmeme rağmen bazı yer halen Çince. Google servisleri doğal olarak yok.
Ama genel olarak miui13 Mi6 da sorunsuz çalışacak gibi. Yarım saat içinde takılma, donma, kasma gibi sorunlar yaşamadım. Cihaz yağ gibi akıyor maşallah.
Üstatlar uğraşırsa Android 11 ve miui 13 inşallah Mi6 cihaza yepyeni bir hava katacak. :D

AliCan8741

Acemi Üye
MIUITR Sever
  • MIUITR Ailesi
  • Google Takipçisi
  • Kadir Gecesi
  • Kurban Bayramı
  • Mustafa Kemal Atatürk'ü Anma Günü
Beğeni puanı
14
Cihaz
mi 6
Biraz önce kurdum ama şuan için kullanılacak durumda değil. Ekran ışığı ara ara sıfıra düşüyor. İngilizce dili seçmeme rağmen bazı yer halen Çince. Google servisleri doğal olarak yok.
Ama genel olarak miui13 Mi6 da sorunsuz çalışacak gibi. Yarım saat içinde takılma, donma, kasma gibi sorunlar yaşamadım. Cihaz yağ gibi akıyor maşallah.
Üstatlar uğraşırsa Android 11 ve miui 13 inşallah Mi6 cihaza yepyeni bir hava katacak. :D
Merhaba kamera arayüzü değişmiş mi teşekkür ederim.

Toorop

Acemi Üye
MIUITR Sever
  • MIUITR Ailesi
Beğeni puanı
14
Cihaz
Mi 6
Çin port sürümde nfc sorunu çözülemedi uzun süredir. Yorumlarını apptrans ile Çince'den İngilizce'ye çevirebildiğim kadarıyla oto parlaklık, nfc, bluetooth, yüz tanıma sorunları var fakat çok rahat çalıştığı söyleniyor cihazın @cemented belirttiği gibi. Yanlış hatırlamıyorsam NikGapps ile rehber senkronize sorununu çözerek sorunsuz kullanmıştım bir süre 12.5 A11 sürümü, bunda da işe yarayacaktır sanırım. Ben de 1-2 sürüm sonra kurup denemeyi düşünüyorum.

cemented

Usta Üye
MIUITR Sever
  • MIUITR Ailesi
  • 100 Mesaj
  • 100 Beğeni
  • Kadir Gecesi
Beğeni puanı
115
Cihaz
Mi 6
Merhaba kamera arayüzü değişmiş mi teşekkür ederim.
Arayüz miui 12.5 den çok farkı yok gibi. Ama ana ekrana yerleştirilen widget ler çok güzel olmuş. Yukardan kaydırdığımız ekran altına müzik çalar gelmiş. Genel olarak arayüz daha hoş olmuş