Hoşgeldiniz.. MIUITR | Her Zaman En İyisi

MIUI12 MI5 MIUITR MIUI12 12.0.3.0 Beta 1

Çaykarali Hoca

❤️Çaykarali Hoca💙
Yönetici
Moderatör
Usta Üye
MIUITR Sever
  • Trabzonspor
  • MIUITR Ailesi
  • Bağışçı
  • 100 Beğeni
  • 23 Nisan
  • Twitter Takipçisi
  • Temaların Efendisi
Beğeni puanı
470
Puanlar
225
Cihaz
Mi5
teşekkürler hocam o zaman ben sorunsuz olan 11'i kurayım 12 sürümdede sorunlar çözülürse onuda kurarız inşallah ellerinize sağlık.
Ben Mi5 kullanıcısıyım. Mi5 için en iyi sürüm şu an MiuiTR 11 20.3.12 sürümü. Şu an onu kullanıyorum. Hakan Hocam mi5 için Android 10 olan yaptı. Rom harika ama bazı özellikler çalışmıyor malesef. Bu yüzden kullanmıyorum. İlerleyen vakitte Hakan Hocamın android 11li rom yapacaktır ;;) buna inanıyorum.

eraydemirsoy

Acemi Üye
MIUITR Sever
Beğeni puanı
2
Puanlar
25
Cihaz
Mi 5
Ben Mi5 kullanıcısıyım. Mi5 için en iyi sürüm şu an MiuiTR 11 20.3.12 sürümü. Şu an onu kullanıyorum. Hakan Hocam mi5 için Android 10 olan yaptı. Rom harika ama bazı özellikler çalışmıyor malesef. Bu yüzden kullanmıyorum. İlerleyen vakitte Hakan Hocamın android 11li rom yapacaktır ;;) buna inanıyorum.
rom güzel ama arama yaparken eu daki gibi arama kaydetme falan yok heralde bazı özellikler eksik gibi geldi eu daki kurulumdaki sevdiğim tema yok onu bulamadım şimdi 12 yi deniyeceğm :)

eraydemirsoy

Acemi Üye
MIUITR Sever
Beğeni puanı
2
Puanlar
25
Cihaz
Mi 5
şuan güncel olarak hangi özellikler çalışmıyor 12 de bilginiz varmı acaba?

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8