Rom Mi10T Pro Rom MiModui

Çaykarali Hoca

❤️Çaykarali Hoca💙
Yönetici
Moderatör
Usta Üye
MIUITR Sever
  • 100 Konu
  • 100 Mesaj
  • Ramazan Bayramı
  • Kurban Bayramı
  • 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı
  • Mustafa Kemal Atatürk'ü Anma Günü
  • 24 Kasım Öğretmenler Günü
  • Trabzonspor
  • MIUITR Ailesi
  • Bağışçı
  • 100 Beğeni
  • 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı
  • Twitter Takipçisi
  • Temaların Efendisi
  • Mutlu Yıllar
  • Kadir Gecesi
Beğeni puanı
1,017
Cihaz
Mi10T Pro
Mi10T Pro cihazım için dört gözle beklerken karşıma çıkan MiModui Rom'dan sizlere bahsetmek istiyorum. Farklı yapımcılar tarafında farklı tarzda sunulan bu rom bazı telefon modellerinden port edilmiş bir romdur. Verse / MiuiVN gibi türleri vardır. Ben ise en çok MiuiVN 14.25 sürümünü çok beğendim. Şu an 14.27 sürümü de çıktı.
Neden mi bu romu beğendim? Rom port rom olmasına rağmen güzel bir rom. Bİr çok özelleştirmeye sahip. Görüdüğüm iki sorun var. Birincisi kamera leica kamera portu, bu yüzden çökme durumu olabiliyor. Diğer sorun ise tazeleme oranı tekrar 144hz yapmadığınızda kasma oluyor. Ayrıca bu romun bir güzel yanı ise *#*#663368378#*# ile mbn ayarlarına girip oradan eu_global olarak seçim yaptığınızda VOWIFI de çalışıyor. Ben leica kamera yerine gcam kullanıp kamera sorununu hallettim. Denemenizi ve MiuiTR rom çıkana kadar bu romun güncellemelerini takip etminizi öneririm. Saygılarımla.
Telegram Kanalları : /
Eklenen resimleri görmek için kayıt olmalısınız
Eklenen resimleri görmek için kayıt olmalısınız

AdemOyuklu

Usta Üye
MIUITR Sever
  • MIUITR Ailesi
  • Telegram Takipçisi
  • 100 Mesaj
  • 24 Kasım Öğretmenler Günü
  • Kadir Gecesi
Beğeni puanı
69
Cihaz
Curtana _ Redmi Note 9S
port romlarda genelde kamera sorunu vardı ama miatool port rom yapımcısı var forumumuzda üye hatta sorunu çözdüğünü ve hazirande gelecek olan sürümde giderecegini söyledi yapımcılarla iletişimde onlarda bir sonraki güncelleme de hallede bilirler.
bizde şuan için MIUITR ve EU romları var.
Port güncel çin beta var ona da jbartla bir dil eklense varya ama jbart güncelleme vermiyor.