Hoşgeldiniz.. MIUITR Her Zaman En İyisi

Çözüldü 14 Ultra Çin Direnç Kaytlı Cihaz Band 20 ve Bootloader Kilidi Hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

reliveTR

Acemi Üye
MIUITR Sever
  • MIUITR Ailesi
  • Google Takipçisi
Beğeni puanı
0
Puanlar
35
Cihaz
Xioami 14 Ultra
Canlar 14 ultra çin versiyonu direnç kayıtlı şekilde aldım. Şimdi bu çin cihazlarında olmayan band 20 olay nedir ? Hangi hat sorun yaşatır; hangi hatta doğru düzgün kullanabilirim ? Sonrasında iki sorum daha vardı. Ücretsiz bir şekilde bootloader kilidi açabilir miyiz ? Süre sıkıntımız yok kısa vadede olmasa da olur.
Tek sim kayıtlı orijinal çin rom u kurulu, miflash ile rom kurulumundan sonra imei gider mi? Gidecek ise yedekleme şansımız var mı ?

Son düzenleme:

Bilal

Acemi Üye
MIUITR Sever
  • MIUITR Ailesi
  • Bağışçı
Beğeni puanı
7
Puanlar
25
Artık direnç kaydı için bootloader kilidinin açılmasına gerek yok ha direnç işlemi yapılır sonra kilidi açar IMEI attırırsın band 20 sorunu bazen Vodafone bazen türk telekomda yaşarsın oda kırsal kesimde

reliveTR

Acemi Üye
MIUITR Sever
  • MIUITR Ailesi
  • Google Takipçisi
Beğeni puanı
0
Puanlar
35
Cihaz
Xioami 14 Ultra
Artık direnç kaydı için bootloader kilidinin açılmasına gerek yok ha direnç işlemi yapılır sonra kilidi açar IMEI attırırsın band 20 sorunu bazen Vodafone bazen türk telekomda yaşarsın oda kırsal kesimde
İlk önce cevabınız için teşekkür ederim. Bootloader kilidi ücretsiz açılmaz dediler. Çin sürümünde normal 1 hafta bekleme olayı yokmuş. Çinden birisinin yetkili hesapla açması gerekiyormuş. Bunu ücretsiz olarak açma yolumuz var mı onu sormak istemiştim :) Aklıma bir şey daha takıldı da. Bu ilk sim için güncelleme yapınca imei gider diyorlar. Bunu yedekleyebileceğim bir yol var mı acaba ?

Bilal

Acemi Üye
MIUITR Sever
  • MIUITR Ailesi
  • Bağışçı
Beğeni puanı
7
Puanlar
25
Hyperos sürümünden sonra bootloader kilidi açmak zorlaştırıldı mi topluluğu indiriyorsun giriş yapıyorsun en az 1 aylık mi hesabı olacak oradan Kilid aç başvurusu yapıyorsun yeni hesapsa 1 ay bekliyorsun oradan sana kilidi açabilirsin yetkisi veriliyor ondan sonra eski usul kilidi açıyorsun

Bilal

Acemi Üye
MIUITR Sever
  • MIUITR Ailesi
  • Bağışçı
Beğeni puanı
7
Puanlar
25
Ha direk açmak istiyorsan eskiden 10 dolar falandı şimdi baya tuzlu değmez bence bekle ve aç güncelleme mediatek işlemcilerde bazen sorun oluyor snapdragon işlemcilerde pek soruna rastlamadım yinede dikkat et derim telefonda root olsa yedeklemen için bazı programlar var kolaydı ama bu şekilde inan bende denemedim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8